R, 9.12.2022

VIDEO ⟩ Kate Middletonile hõigati rahva seast inetu kommentaar

Naine
Kate Middletonile hõigati rahva seast inetu kommentaar
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments 1
Walesi printsess Catherine Põhja-Iirimaal rahvast tervitamas.
Walesi printsess Catherine Põhja-Iirimaal rahvast tervitamas. Foto: Stephen Lock/i-Images via ZUMA Press/Scanpix

40-aastased Walesi prints ja printsess käisid Põhja-Iirimaal visiidil. Kui Kate Middleton sõbralikult rahvast kätles, tuli ühe naise suust ebaviisakas kommentaar.

Toretsev kuninglik paar võttis ette eksprompt kohtumise ja tervitas Põhja-Iirimaal Belfastis kohalikke. Kui enamik inimesi võttis Kate Middletoni ja prints Williamit soojalt vastu, siis üks naine kohtles aga Walesi printsessi ebaviisakalt.

Walesi printsess Catherine 6. oktoobril Iirimaal rahvast tervitamas.
Walesi printsess Catherine 6. oktoobril Iirimaal rahvast tervitamas. Foto: Tim Rooke / POOL via REUTERS / Scanpix

Kui Kate rahvahulgast mööda kõndis ja nendega kätt surus, peatas ta rohelises kardiganis naine. Ta lausus: «Meeldiv kohtuda, kuid parem oleks, kui oleksite oma kodumaal. Iirimaa kuulub iirlastele.» Toosama naine filmis samal ajal seda hetke oma mobiiltelefoniga. 

Märkusest üllatunud Kate jäi kogu lühikese vahejuhtumi vältel rahulikuks. Ta naeratas kommentaari peale ja jätkas seejärel kohalikega tutvumist.

Kuninglik paar jagas oma Instagrami lehel pilti kohtumisest ja tervitusest, kuid näib, et fotolt on välja lõigatud naine, kes Kate'i suunas ebaviisaka kommentaari lennutas.

Kõnealune naine kannab videos rohelist kardigani:

Varem kirjutasime ka sellest, kuidas 8. septembril surnud kuninganna Elizabeth II poja prints Andrew suunas on inetusi hõigatud. Prints Andrew olevat olnud kuninganna Elizabeth II lemmiklaps. Pärast kuninganna surma ei ole seksuaalkuritegude skandaali sattunud printsil õukonda jäänud enam ühtegi kaitsjat ning mees pole ka rahva seas just kuigi armastatud.

Märksõnad
Tagasi üles