R, 9.12.2022

Kohutavat kõhuvalu kurtnud naine sai arstilt ehmatava diagnoosi

Marju Rõmmel
, naine.postimees.ee tegevtoimetaja
Kohutavat kõhuvalu kurtnud naine sai arstilt ehmatava diagnoosi
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments

Kanadast pärit 28-aastane naine kaebas puhituse ja kõhukinnisuse üle ning seadis sammud arsti juurde. Arsti pandud diagnoos lõi ta aga pehmelt öeldes pahviks ning see muutis naise elu igaveseks.

Abby Pollockil on alati olnud ebaregulaarsed menstruatsioonid, mistõttu ta ei imestanud, kui menstruatsioon ka sel korral õigel ajal ei alanud. Küll aga pidi ta peagi meeletu kõhuvaluga arsti poole pöörduma, kus selgus, et puhituse põhjustajaks on hoopis kuus kuud kestnud rasedus. Naise jaoks oli see täielik šokk, sest tal puudus rasedusele iseloomulik kõht.

Siin videos on naisel üle poole rasedusest läbitud ning tal endal polnud sellest aimugi:

Hiljem sai naine teada, et laps asetseb tema vaagnaluu taga, kirjutab Daily Mail. Seetõttu, kui Pollocki hakkasid vaevama tugevad kõhuvalu, puhitused ja kõhukinnisus, ei tulnud talle pähegi, et ta ootab oma esimest last.

Naine jagas oma lugu ka TikTokis ja Instagramis. Tema postitatud videot on vaadatud üle 21 miljoni korra. Naise fännid hakkasid kartma, et ka nendega võib midagi taolist juhtuda.

Kommentaarides jagasid paljud oma mõtteid sel teemal. «Kujutage ette, et teil on vaid kolm kuud aega mõistmaks, et saate emaks ja teie elu muutub igaveseks,» kirjutas üks neist.

Pollock ütles hiljem, et arst oli sama šokeeritud kui temagi. Rasedusest teada saades oli naine hämmastunud, kuid samal ajal oli tal hea meel, kui ta ultrahelis esimest korda oma last nägi.

Märksõnad
Tagasi üles