R, 9.12.2022

ŠOKK ⟩ Mis sai mehest, kes semmis abikaasa kõrvalt 80 naisega?

Naine
Mis sai mehest, kes semmis abikaasa kõrvalt 80 naisega?
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Pilt on illustratiivne.
Pilt on illustratiivne. Foto: Shutterstock

Õnnetu naine avastas, et ta mees on teistele naistele sõnumeid saatnud. Naise sõnul on see sama halb kui petmine, ekki mees teda väidetavalt füüsiliselt petnud polnud.

35-aastane Lianne Wynn elab koos oma 37-aastase abikaasa Martini ja nende 12- ja kaheksa-aastase lapsega Londoni lähedal. Seljataga oli neil üheksa aastat õnnelikku abielu, kui Lianne avastas, et tema abikaasa on saatnud siivutuid sõnumeid rohkem kui 80 naisele.

«Arvasin, et meie abielu on tugev kui kalju. Ühtäkki märkasin, et Martin jääb minust kauemaks üles, et telerit vaadata, kuigi varem läksime alati koos magama.» Lianne ei arvanud sellest esiti suurt midagi. Ühel ööl ta ärkas kell kolm ja kuulis, kuidas telekas allkorrusel lärmab. «Läksin alla ja leidsin Martini diivanil magamas. Hakkasin teda just äratama, kui märkasin tema telefoni kohvilaual,» ütles ta. «Ma ei tea, miks ma seda tegin, aga ma võtsin selle kätte ja avasin. Ekraanil oli vestlusäpp ja ma sain kiiresti aru, et Martin oli üle kuu aja vestelnud umbes 80 naisega. Nad olid võõrad foorumlased.»

Lianne oli šokeeritud – eriti kuna mõnes mainiti, et võiks kaisutamiseks kokku saada. «Tundsin raevu ja vastikust. See oli šokk. Ma ei tahtnud talle isegi otsa vaadata,» ütles ta. «Raputasin Martini ärkvele, torkasin talle telefoni näkku ja küsisin: «Mis see on?». Tema nägu ütles kõik. Ta paistis šokeeritud, kuid tal oli liiga piinlik, et rääkida. Ilmselt ei arvanud ta, et ma kunagi teada saan,» vahendab news.com.au.

Martin viibis paar päeva oma vanemate juures ja kui ta koju naasis, otsustas paar, et ei lase sellel oma suhet hävitada. «Ta ütles, et oli tundnud, et mul pole enam aega tema jaoks ja seetõttu oli ta otsinud tähelepanu mujalt. Mulle ei meeldinud see üldse, aga ma teadsin, et tal oli raske lapsepõlv ning ta vajab palju armastust. Olin endiselt vihane, aga ma ei tahtnud meie abielu ja õnnelikku perekonda ühe vea pärast nurka visata.»

Nüüd, aasta hiljem, ütlevad mõlemad, et nad on teineteisega avatumad ja ausamad kui varem ning töötavad järjepidevalt oma abielu püsimise nimel. «Martin teab, et kui see juhtuks uuesti või kui ta petaks füüsiliselt, jätaksin ta maha,» ütles Lianne.

Märksõnad
Tagasi üles