KUMAV NAHK Kanna jumestusvahendeid peale selles järjekorras

Naine
Copy
Foto: Shutterstock

Loomuliku meigi tegemisel on kõige raskem saavutada seda õrna päikeselist õhetust. Alustuseks tuleks leida enda nahatoonile sobiv põsepuna ja päikesepuuder ning teine asi on õige pealekandmine.

Kuulus meigikunstnik Katie Jane Hughes jagas uut meetodit, milleks on meigipõhja tagurpidi peale kandmine. Siin on selle meetodi võtted.

Kõigepealt kasuta päikesepuudrit. Selline lähenemine aitab jäljendada ehtsat päevitust, sest see on paljal nahal.

Järgmisena kanna peale põsepuna. Kui tahad näida, nagu oleksid just soojamaareisilt naasnud, tupsuta pisut põsepuna ka oma ninasillale.

Pärast toodete paigutamist hajuta need pintsli, käsna või sõrmedega. Kui otsustad esimese kasuks, kasuta päikesepuudri ja põsepuna jaoks kindlasti eraldi pintsleid.

Tee peitekreemiga paar täppi sinna, kuhu teised tooted ei läinud – silmade alla, lauba keskele jne. Peitekreemiga saad loomulikuma tulemuse kui tugeva katvusega jumestuskreemiga. Nii et kuigi sa tegelikult ei pane jumestuskreemi üle oma põsepuna ja päikesepuudri, sulandab see tehnika kõik tooted sujuvalt kokku, nii et nahal on samal ajal vaid üks meigikiht. Võid lõpetuseks lisada särapuudrit põsesarnadele, kulmukaare alla ja ninaotsale, vahendab mindbodygreen.

Tagasi üles