R, 9.12.2022

Kuninganna lahkumise aega õigesti ennustanud mees ütles, millal William troonile saab

Triin Palmipuu
, naine.postimees.ee ajakirjanik
Kuninganna lahkumise aega õigesti ennustanud mees ütles, millal William troonile saab
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments 2
Tulevane troonipärija, Walesi prints William
Tulevane troonipärija, Walesi prints William Foto: Tayfun Salci/ZUMA Press Wire/Scanpix

TikTokist on saanud tulevikuennustuste stardipakett ja leviala, kuid nüüd on jagatud katkendit raamatust, mis ennustas, et kuninganna Elizabeth II sureb 2022. aastal.  

Raamatus «Nostradamus: täielikud ettekuulutused tulevikuks» autor Mario Reading edastab ennustusi 16. sajandi prantsuse astroloogilt ja arstilt Nostradamuselt, kes avaldas 1555. aastal raamatu «Les Prophéties». See on ettekuulutuste kogumik, mis ennustab tulevasi sündmusi. Mõned usuvad, et Nostradamus ennustas mitmeid katastroofe ja ajastuid täpselt, näiteks Adolf Hitleri valitsusaeg ja 9/11.

Nüüdseks kulutulena levivas TikToki klipis avab @akashiccookbook raamatu peatüki pealkirjaga «Succession to the UK Throne», mis ennustab 2022. aasta kui kuninganna surma aja. Raamat kirjeldab Nostradamuse ennustuste tõlgendusi nii: «Tulevane kuningas Charles III ja tema armastatu Camilla Parker Bowles, seisavad silmitsi põhiseadusliku kriisiga pärast Charlesi ema kuninganna Elizabeth II surma.»

Üks järgmistest lehekülgedest viitab kuninganna surmaajale. «Selgituse kohaselt sureb kuninganna Elizabeth II 2022. aastal 96-aastaselt, oma ema elueast jääb puudu viis aastat.»

William peagi troonile? 

Reading, kes suri 2017. aastal, ütles seejärel, et kuningas Charles III annab peagi üle oma pojale prints Williamile.

Ta kirjutas: «Prints Charles on 2022. aastal, kui ta trooni üle võtab, 74-aastane. Briti elanike pahameel, mis püsib endiselt pärast tema lahutust Walesi printsessist Dianast, survestab teda väga. See ning üsna kõrge vanus kokku panevad Charlesi otsustama, et loobub troonist oma vanima poja Williami kasuks.»

Vaatamata sellele, et mitmed inimesed väitsid, et see oli Nostradamuse töö, oli see tegelikult Readingi tõlgendus astroloogi kirjapanekutest.

Märksõnad
Tagasi üles