R, 9.12.2022

«Inimesed ei suuda taluda, et paksul mehel on ilus naine.» Abielupaar saab tapmisähvardusi

Naine
«Inimesed ei suuda taluda, et paksul mehel on ilus naine.» Abielupaar saab tapmisähvardusi
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
@siennakeera

♬ sonido original - 𝕶𝖆𝖗𝖑𝖆

Armastus ei küsi suurust! Kõhn naine ja suur mees trotsivad tigedaid kommentaare ja teenivad oma armuelu sotsiaalmeedias jagades kuus üle 10 000 euro. Naisele aga heidetakse ette, et ta on mehega vaid raha pärast koos. Paar on saanud suisa tapmisähvardusi!

Austraalias elanud 28-aastane Sienna Keera vaatas Briti komöödiat «People Just Do Nothing», kus talle silma jäi tegelane Craig – keda mängib 28-aastane George Keywood. Sienna otsustas George'iga Instagramis ühendust võtta ja suhtlus sujus väga kenasti – hoolimata tohutust vahemaast.

2019. aasta jaanuaris otsustasid nad kohtuda ja Sienna sõitis kuueks nädalaks Inglismaale George’i juurde puhkama. Pärast koos hulganisti ette võetud seiklusi ja minipuhkusi, tegi George Siennale Itaalias Veneetsia gondlis abieluettepaneku. Paar abiellus tänavu mais Inglismaal.

Kui nad oma suhet internetis jagasid, said nad sadu kommentaare võõrastelt, kes oletasid, et nende armastus on pettus. Siennat sõimatakse kullakaevuriks, George’i tema kaalu pärast ja paar on saanud isegi tapmisähvardusi.

Paar aga ei lase end sellest heidutada, vaid kasvatavad oma kolmeaastast poega Oliveri ja jagavad oma tegemisi sotsiaalmeedias edasi.

«Kui ma olin palju noorem, siis kõigile mu sõbrannadele meeldisid jõusaalis käivad tugevate kõhulihastega mehed, mina eelistasin aga alati suuremaid mehi,» rääkis Sienna. «Me tahame murda stigmasid, mis ümbritsevad erinevas suuruses olevate inimeste suhteid. Sa ei pea ennast muutma, et leida armastust või olla õnnelik. Me oleme oma eluga väga rahul ja oleme loonud oma pojale sellise elu, mida me ei pidanud üldse võimalikukski.»

Paar loob kolm tundi päevas sisu ja kui neil on hea kuu, siis nad teenivad üle 10 000 euro. Nad laevad üles keskmiselt kolm videot päevas – enamikus neist sööb George palja ülakehaga ja vastab vihastele kommentaaridele.

Enne suunamudimist töötas Sienna erareenerina ja George näitlejana. Internetitrollid ütlevad sageli, et George on suuremaks läinud ja peaks kaalust alla võtma. «George'i kaal ei takista tal teha normaalseid asju, ta suudab ikka veel poes käia ja on Oliverile hämmastav isa,» ütles Sienna.

«Inimesed on saatnud meile tapmisähvardusi ja isegi ähvardanud mind vägistada, see on kohutav,» lisas ta.

George lisas: «Ma ei taju end normaalse suurusega inimestest erinevana. Inimesed ei suuda taluda, et paksul mehel on ilus naine. Mu süda murdub mõeldes, et inimesed ründavad teisi internetis lihtsalt sellepärast, et nad on erinevad. Sa ei saavuta midagi sellega, et oled kohutav inimene.»

Paaril on tekkinud ka toetajate kogukond ja neil sotsiaalmeedias ligi miljon jälgijat, vahendab The Sun.

Märksõnad
Tagasi üles