R, 9.12.2022

SUHE JUBA LÄBI? ⟩ Ukrainlanna pärast oma pere hüljanud mees kahetseb nüüd otsust

Naine
Ukrainlanna pärast oma pere hüljanud mees kahetseb nüüd otsust
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments

Inglismaal elavad Tony ja tema nüüdseks endine kaasa Lorna võtsid mais enda juurde elama 22-aastase ukrainlanna Sofiia, kes vajas sõja tõttu peavarju. Pereisa armus ukrainlasse kõigest kümne päevaga ning jättis oma pere kus see ja teine.

Loe ka: Ukrainlanna pani ulualust pakkunud pereisaga putku

Sofiia Karkadymi põgenes sõja tõttu Lvivist Inglismaale. Kui kohalik perekond oli valmis talle mõneks ajaks peavarju pakkuma, oli IT-alal töötav ukrainlanna rõõmuga nõus. Kahjuks ei olnud ta valmis aga selleks, et armukolmnurka satub.

Kümme päeva hiljem süüdistas 28-aastane Lorna blondi kaunitari selles, et ta oli temalt mehe üle löönud. Sofiia pakkis kohvrid, kuid Lorna polnud valmis, et ka tema mees Tony ukrainlannale järgneb.

Tony ja Sofiia:

Seejärel süüdistati Sofiiat perelõhkumises ning isegi tema enda vanemad ütlesid naisest lahti. 

Nüüd aga selgub, et ebatavaliselt alanud Tony ja Sofiia suhe on neli ja pool kuud hiljem laiali lagunenud. Mehe tunnistas, et ta oli tõepoolest Sofiiasse väga armunud, kuid üsna pea hakkas ukrainlanna imelikult käituma, alkoholi pruukima ja muutus väga vägivaldseks. 

Väidetavalt viskas 30-aastane Tony Sofiia pärast järjekordset tülitsemist kodust välja, kui naine noaga seina lõhkuma hakkas. Viimane tüli puhkes pärast seda, kui veel kaks Ukraina põgenikku, Sofia Rastorhuieva ja tema elukaaslane Ilja Tronevõtš tulid nende juurde elama, kuna nad vajasid ulualust.

Mees ei suutnud naise alkoholilembelisust ja laamendamist enam välja taluda, lisaks keelas ta mehel tema kahe lapsega suhelda, kirjutab Daily Star.

Märksõnad
Tagasi üles