R, 9.12.2022

VIDEO ⟩ Vaata, kuidas Kim Kardashian kitsa kleidi tõttu vaevu trepist üles saab

Naine
Vaata, kuidas Kim Kardashian kitsa kleidi tõttu vaevu trepist üles saab
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Kim Kardashian.
Kim Kardashian. Foto: SIPA/Scanpix

Tõsielustaar Kim Kardashian on välimuse nimel valmis kõigeks. «Kui sa ütleksid mulle, et ma pean iga päev s***a sööma, et noorem välja näha, prooviksin seda. Päriselt ka,» on ta näiteks öelnud. Hiljaaegu kandis ta aga Milano moenädalal nii kitsast kleiti, et vajas abilisi trepist üles saamiseks.

Kardashian kandis Milano moenädala afterparty’l sädelevat, liibuvat, maani ulatuvat Dolce & Gabbana kleiti, mis oli nii kitsas, et ta pidi igasugu trikke tegema, et trepist üles minna. Videost on näha, kuidas ta hüppab astmetel, toetub abistavale käsivarrele ning küsib, kas lifti pole. Kleit nägi aga pilkupüüdev välja, nii et küllap oli see tema jaoks seda väärt.

@steph_shep

I’ll let you caption this ⬇️

♬ Funny Song - Cavendish Music

See ei ole esimene kord, kui Kardashian moe nimel ohvreid toob. Kolm aastat tagasi kandis Met Galal Thierry Mugleri kleiti, mille kohta hiljem tunnistas, et ta oli võtnud tunde, kuidas korsetis hingata. Kleidi kandmise ajal ei saanud ta istuda ega ka tualetti minna. Tõenäoliselt kehtib see ka Milano moenädalal kantud kleidi kohta.

Tänavu kandis ta aga Met Galal Marilyn Monroe kleiti, mida sekspomm kandis, kui ta president John F. Kennedyle kurikuulsalt sünnipäevalaulu laulis. Kardashian laenas kleidi Ripley's Believe It or Not! muuseumilt, mis oli kleidi 2016. aastal 4,8 miljoni dollari eest ostnud. Kui Kardashian kleiti proovis, ei mahtunud ta Monroe jaoks eritellimusel valmistatud tualetti.

Met Gala punasel vaibal kandmiseks kombineeris Kardashian selle valge karusnahast mantliga, mis varjas, et seljal asuv tõmblukk polnud lõpuni kinni tõmmatud. Kleiti mahtumiseks oli ta kuuldavasti võtnud enne üritust kolme nädalaga seitse kilo alla.

Märksõnad
Tagasi üles