R, 9.12.2022

Hoiatus!

Järgnevad kujutised võivad olla häiriva sisuga. Kas soovid jätkata?
Jah Ei

KES NII TEEB? ⟩ Lapseootel naine leidis ootamatu lõpu

Triin Palmipuu
, naine.postimees.ee ajakirjanik
Lapseootel naine leidis ootamatu lõpu
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Fotolavastus
Fotolavastus Foto: Shutterstock

Juhuslikud möödujad leidsid kolmapäeval Brasiilias São Paulo osariigis Portal dos Lagoses 24-aastase Ohana Karolini surnukeha. Tõenäoliselt tapeti naine osana rituaalsest ohverdamisest. 

Politsei teatel leiti neljandat last ootav brasiillanna surnukeha väljalõigatud emakaga. Naine oli seitsmendat kuud rase. Ametivõimude teatel olid Karolini suguelundid moonutatud ning tema kõht ja emakas lahti rebitud. Sündimata lapsega juhtunu pole seni teada. Politsei uurib teooriat, mille kohaselt võidi Karolin ohverdada mõne rituaali käigus.

Uurijad võtsid ühendust Karolini eksabikaasast laste isaga, kes tuvastas tema surnukeha. Ohvri poiss-sõbra võimalik süü kohutavas tapmises ei ole kinnitatud, kuid seda uuritakse võimaliku versioonina. 

Karolini sõber rääkis uudisteväljaandele UOL, et lapseootel naine oli väidetavalt seotud karmi jõuguga. «Sellepärast kolisin temast isegi veidi eemale,» rääkis sõber. «Aga ma ei oska arvata, mis temaga juhtus. Ta oli väga armas ja kena inimene.» 

Karolini surnukehale tehakse lahkamine, et teha kindlaks, kuidas ta suri ja millise vahendiga tema kõht lahti rebiti, teatasid Brasiilia võimud. 

Märksõnad
Tagasi üles