R, 9.12.2022

Meghan Markle ihkas saada Inglismaa Beyoncé'ks

Triin Palmipuu
, naine.postimees.ee ajakirjanik
Meghan Markle ihkas saada Inglismaa Beyoncé'ks
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Meghan Markle
Meghan Markle Foto: DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/Scanpix

Meghan Markle arvas prints Harryga abielludes, et temast saab Ühendkuningriigi Beyonce ́.

The Times avaldas möödunud nädalavahetusel mõned väljavõtted Valentine Lowi peagi ilmuvast raamatust «Courtiers: The Hidden Power Behind the Crown». Uues paljastavas raamatus on muuhulgas lugu sellest, kuidas Sussexi hertsoginna Meghan võitles toimiva kuningaperekonna reeglitega ja lootis saada Ühendkuningriigi Beyoncé'ks, miksides kuulsust ja tähelepanu kuningliku väärikusega. 

Oma kuninglikust perekonnast väljaastumine ei läinud hertsogipaaril kuigi ladusalt. Selles osas oli kuninganna Elizabeth II võtnud sirge hoiaku - te kas olete kuningliku pere liikmed ja teenistuses, või mitte ja sel juhul kaotavad Harry ja Meghan ka kõik kaasnevad hüved, õigused ja kohustused. 

Low ütles, et kuninglikud perekonnaliikmed kohtusid omavahel plaanide täpsustamiseks Sandringhamis viis päeva pärast seda, kui hertsog ja hertsoginna teatasid oma Megxiti plaanidest 8. jaanuaril 2020.

Esialgu soovis kuninganna, et kõik neli kuninglikku leibkonda teeksid lahenduse leidmiseks kiiresti koostööd. Need hõlmasid viit võimalikku stsenaariumit, sealhulgas hertsogi ja hertsoginna töökoormuse vähendamist ühe kuu peale, vähemate kohustuste andmist ning suurema osa ajast muude asjadega tegelemise. 

Palee endine töötaja ütles: «Meghan arvas, et temast saab Ühendkuningriigi Beyoncé. Kuninglikku perekonda kuulumine annaks talle sellise võimaluse. Samas avastas ta, et seal on nii palju reegleid, mis olid tema jaoks nii naeruväärsed, et ta ei saanud teha niigi palju asju, kui varem eraisikuna.» 

Teine allikas ​​​​nimetas seda soovi võimatuks ülesandeks, kuna kaks erinevat maailma: kuninglik ja kuulus, ei suuda üksteise kõrval põimuda ja paralleelselt käia. 

Nad ütlesid, et hertsoginna ei sobiks töötava kuningliku perekonna eeskujuks, kuna palee ei suuda aktsepteerida seda, kes ta tegelikult olla sooviks. 

Märksõnad
Tagasi üles