R, 9.12.2022

VAATA PILTE! ⟩ Hilaria ja Alec Baldwin tervitasid seitsmendat ühist last

Triin Palmipuu
, naine.postimees.ee ajakirjanik
Hilaria ja Alec Baldwin tervitasid seitsmendat ühist last
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Alec Baldwin abikaasa Hilaria Baldwiniga
Alec Baldwin abikaasa Hilaria Baldwiniga Foto: ROBYN BECK/AFP/Scanpix

38-aastane joogaõpetaja Hilaria jagas pühapäeva hommikul Instagrami stoorisid oma vastsündinud lapsest. Paari seitsmes laps on tütar nimega Ilaria Catalina Irena Baldwin sündis vaid mõned päevad tagasi. 

Värske ema säras õndsalt kaamerasse, kui ta oma uinunud lapse hälli hoidis. Naine kirjutas, et on küll väsinud, kuid väga õnnelik. 

Armas beebitüdruk oli riietatud roosamummulisse kombekasse, tema sünnidaatumiks sai 22. september. Isa Alec ja ema Hilaria tervitasid oma seitsmendat ühist last rõõmsa teatega: "Ta on sündinud! Meie pisikene unistus täitus." Ema kinnitab, et tema ja lapsega on kõik hästi ning nad tunnevad ennast suurepäraselt. Ka tänab ta enda ning abikaasa poolt kõiki kaasaelajaid ja heade soovide soovijaid. 

Uhke seitsme lapse ema on postitanud ka rahulikult põõnava roosaks pamuks mähitud beebi pilti, fotol on nad ilmselt juba koju jõudnud. 

Hilaria Instagramis on sadu imearmsaid pilte paari vanematest lastest. Naise sõnul on kuus vanemat õde-venda samuti väga elevil ja rõõmsad uue pereliikme üle ning aitavad teda hoida, mähkida ja temaga mängida. 

Paar teatas oma lapseootusest märtsikuus. Paar on viimase aasta jooksul olnud seoses Rust võtteplatsil toimunud traagilise õnnetusega olnud meedia halastamatu tähelepanu keskpunktis. 

Märksõnad
Tagasi üles