N, 8.12.2022

ANNA MINNA ⟩ Sedasi keelekat tehes põrutab kallim raketina taevasse

Naine
Sedasi keelekat tehes põrutab kallim raketina taevasse
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Shutterstock

Mõistagi tuleb enne alumisele korrusele laskumist ja ka seal askeldades suhelda oma partneriga. Naistele meeldivad erinevad asjad. See öeldud, on siiski mõned vead, mida mehed saavad vältida, ja ka nõksud, mida rakendada, et kallim raketina taevasse põrutaks.

Siin on kirjas kolm nippi, mis tasub eluks ajaks omale ajju raiuda.

1. Alusta aeglaselt

Kuna naised erutuvad meestest hulga aeglasemalt, tuleb ka suuseksi alustada tasapisi. Selle asemel, et otse partneri kliitorit imema kukkuda, võiksid mehed kõigepealt hellitada ümbritsevaid erogeenseid tsoone, nagu häbemekink, reite siseküljed jne.

Lisaks! Suuseks ei ole eelmäng, vaid juba seksi osa. Kõigepealt suudle ja silita niisama, enne kui laskud. Niimoodi levib naisel erutus üle kogu keha. Meeldetuletuseks väike video, kuidas «Sõprades» Monica räägib Chandlerile naiste erogeensetest tsoonidest. 

2. Jälgi kehakeelt

Halvim asi, mis võib oraalseksi ajal juhtuda? See, et partner lõpetab vahetult enne, kui naine orgasmi saab. Pea silmas: kui naine lükkab oma vaagnat kallima poole, siis peatumine on viimane asi, millele mõelda. Teine väga oluline asi: kui näed, et talle meeldib midagi, siis jätka täpselt samas vaimus, ÄRA tõsta tempot, kui ta just ise sellist korraldust ei anna, vahendab Cosmopolitan.

3. Kasuta oma käsi

Hellitad sa niisama naise keha või sisestad sõrmed vagiinasse – ära igatahes ole, käed rüpes.

Märksõnad
Tagasi üles