R, 30.09.2022

See 43-aastane mees oli Elizabeth II salajane silmarõõm

Naine
See 43-aastane mees oli Elizabeth II salajane silmarõõm
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Kuninganna suvel toimunud plaatinajuubelil.
Kuninganna suvel toimunud plaatinajuubelil. Foto: Shutterstock

Elizabeth II oli ilmateadustaja Tomasz Schafernakeri suur fänn ja talle meeldis tema ennustusi jälgida. Hiljuti meie seast lahkunud kuninganna olevat alati teleri tööle pannud, et näha, kas Tomasz ennustas vihma või päikesepaistet.

Üks kuningannale lähedane allikas avaldas Daily Mailile, et kuninganna oli sarmikast ilmateadustajast koguni sisse võetud. «Naisele meeldis alati ilmateadet vaadata, kui teadustaja oli Tomasz,» väitis sisering. «Ta nautis teadustaja kuulamist, kuid talle meeldis ka väga teda jälgida.»

Elizabeth II pole aga ainus, kelle südame Schafernaker võitnud on – 43-aastane meteoroloog on tänu oma esitlusstiilile vaatajate seas väga populaarne. Poolas sündinud mees liitus BBC ridadega juba 22 aastat tagasi ning on valitud Ühendkuningriikide populaarseimaks ilmateadustajaks. Intervjuus Radio Timesile tunnistas Tomasz, et on publiku poolehoiust tõeliselt meelitatud ega oodanud mitme maineka ilmateadustaja kõrval võitu.

Televaatajad on öelnud, et ka neile meeldib mõte Elizabethist kui Tomasze fännist. «See on hämmastav. Kujutage ette, et olete kuninganna lemmik. Järelikult olete tõesti tasemel, Tomasz,» säutsus üks fänn Twitteris. Teine ütles: «Olete selle täielikult välja teeninud, Tomasz! Te rõõmustate meist nii paljusid ja kuningannal on ilmselgelt hea maitse!» Kuninganna suri selle aasta 8. septembril, olles elanud 96-aastaseks.

Märksõnad
Tagasi üles