R, 30.09.2022

KUI ARMAS! ⟩ Elon Muski eks avaldas miljardäri hüüdnime ja jagas kauneid fotosid

Naine
Elon Muski eks avaldas miljardäri hüüdnime ja jagas kauneid fotosid
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Shutterstock

Kui sageli leiavad ekside esemed koha prügikorvis või lõkkeasemel, otsustas üks Pennsylvania naine endise kaaslase vara alles jätta. Nüüd on tema eks Elon Musk maailma rikkaim mees, mistõttu otsustas naine Muski asjad oksjonile müüki paisata.

Elon Musk ja Jennifer Gwynne tutvusid 1994. aastal, kui nad olid 20ndates eluaastates. Sel ajal elasid ja töötasid nad koos kolledži ühiselamus.

Aastaid hiljem on Jennifer otsustanud Muski pildid, kingitused ja muud mälestusesemed müüki panna. Naise sõnul leidub oksjonil mälestusesemetest mitu avaldamata fotot Muskist, sünnipäevakaart, kullast kaelakee ja palju muud.

Ühel fotol istub noor Musk oma ühiselamutoas arvuti taga. Kõnealuse foto eest ollakse nõus maksma ligi 1500 eurot. Sellest veelgi nõutum kaup on Eloni allkirjaga sünnipäevakaart, millel on kirjas «Palju õnne sünnipäevaks, Jennifer (teise nimega Boo-Boo), armastusega, Elon». Kaardi eest ollakse nõus maksma ligikaudu 12 tuhat eurot.

Samuti on palju soovijaid kullast kaelakeele, mida ehib Lõuna-Aafrika kinnisvaraarendaja Errol Muski kaevandusest pärit smaragd. Ehte eest on pakutud ligi 8800 eurot. Kaelakeega, mille Musk kinkis Gwynne'ile tema sünnipäevaks, on kaasas kaks fotot – üks paarikesest Eloni ema Maye Muskiga ning teine jäädvustus koos viibitud 1995. aasta pidulikust üritusest.

Sotsiaalmeediasse on ringlema sattunud ka mõned avameelsemad fotod miljardärist, kuid ilmselt pole need Muskini jõudnud, sest mees pole juhtumit kommenteerinud.

Märksõnad
Tagasi üles