L, 1.04.2023

USKUDA VÕI MITTE? ⟩ Müüdid meigi kohta, mis ei pea tegelikult paika

Naine
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Shutterstock

Ehkki mõned inimesed armastavad meiki kanda iga päev ja teised vaid aeg-ajalt, tuleb alljärgnevate faktide teadmine kasuks mõlemale kategooriale. Igaüks väärib tõde!

Müüt: rasune nahk ei vaja niisutavat kreemi

Pole vahet, kas sul on kuiv või rasune nahk, selle regulaarne niisutamine on hädavajalik. See kontrollib ka rasu eritumise hulka.

Müüt: meik võib tekitada aknet

Meik võib põhjustada punne, kui sa magad meigiga ega lase nahal kunagi hingata. Värske meik ei põhjusta aknet, kui sa pole just nende konkreetsete toodete vastu allergiline. Samuti tuleb tähelepanu pöörata meigipintslite puhtusele.

Müüt: meigitooted ei aegu

Igal tootel on aegumiskuupäev. Ole kosmeetikatoodete suhtes ettevaatlik, sest esiteks on neis palju kemikaale, mis pärast aegumist su nahka mõjutavad, lisaks võivad võivad aegunud meigitooted põhjustada nahapõletikke.

Müüt: päikesekaitsekreem ei ole vajalik, kui sa kannad meiki

Päikesekaitsekreem on alati vajalik, alati. Dermatoloogid on seda selgelt öelnud, eriti viimastel aastatel.

Müüt: punane huulepulk ei sobi kõigile

On nii arvukalt punaseid toone, et kõik leiavad sobiva ja meeldiva. Üldise arusaama järgi sobivad soojema alatooniga nahale oranžikaspunane toon ja jaheda alatooniga nahale sinakaspunased toonid.

Müüt: ainult kallid tooted on hea kvaliteediga

Meigitooted on erineva hinnaga. Selles tootevalikus leidub igasugust kvaliteeti. Samuti ei sobi iga koostis su nahatüübile, kuid see ei tähenda, et toode iseenesest on kehv, vahendab TheHealthSite.

Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Märksõnad
Tagasi üles