NÄPUD PÕHJAS? ⟩ Amber Heard müüs salaja võlgade katteks maja

Naine
Copy
Amber Heard 2018. aastal Brooklynis.
Amber Heard 2018. aastal Brooklynis. Foto: Dennis Van Tine / www.imago-images.de / Future Image / Scanpix

Kõmulise kohtuprotsessi järel peab Amber Heard tasuma Johnny Deppile 10,3 miljonit USA dollarit (ligikaudu 10 065 000 eurot), mille puhul on naine tunnistanud, et nii suurt summat tal kusagilt võtta pole.

Kinnisvararegistrid näitavad, et näitlejanna Californias paiknev eluase on ilma suurema kärata omanikku vahetanud: maja pole isegi avalikus müügiloendis olnud. Varjatud tehingu eest sai Heard 1,1 miljonit dollarit (ligikaudu 1 075 000 eurot), mis on peaaegu kaks korda suurem kui 570 000 dollarit (ligikaudu 557 000 eurot) ehk summa, mille ta kolm aastat tagasi maja ehitamisel välja käima pidi.

Märkimisväärne kasum pole üllatav, kuna kõrbesse rajatud kodude hinnad on pandeemia järel hüppeliselt tõusnud. Andmed näitavad, et maja ostnud tundmatul abielupaaril pole Heardiga varasemat teadaolevat sidet. Uus valduse omanik on Las Vegases tegutsev kindlustusvaldkonna ettevõtja, tema naine aga sekretär.

Kuigi Heard elas villas mitu aastat ja selles jäädvustati ka mitmeid Instagrami fotosid, sai laiem üldsus kodu olemasolust teada alles mais, näitlejanna ja Deppi vahelise kohtuasja ajal.

Heardi uue kodukandi kohta pole palju informatsiooni, kuid väidetavalt on ta viimastel kuudel elanud Hamptonsis, mis on tema elupaigast kõrbes küllaltki erinev.

Amberil võis California kodu müües päris kahju olla: selles on kolm magamistuba ja kolm vannituba enam kui 2400 ruutmeetril. Muude mugavuste hulka kuuluvad kolme autoga garaaž, betoonpõrandad, LED-valgustus kogu maja ulatuses, ruumiline helisüsteem ja kaunis puidust sild tagahoovis.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles