HÄBEMATUSE TIPP ⟩ Lõbustuspargi maskott kiusas ootamatul põhjusel väikelapsi (2)

Naine
Copy
Foto: Shutterstock

Internetiavarustes levib video, kus muppet Rosita maskott lõbustuspargis lastele patsu lööb. Kui järg jõuab kahe mustanahalise tüdrukuni, teeb tegelaskuju aga veidra žesti ja taganeb neist. Praeguseks on teada, et juhtum avaldas kõnealustele lastele tugevat negatiivset mõju.

Kahetsusväärne olukord ajas pereema marru ning ta palkas advokaadi, kellega otsitakse viisi kaevata lõbustuspark eesotsas maskotis oleva inimesega kohtusse.

Peret esindav advokaat B'Ivory LaMarr uurib juhtumit, küsitledes pealtnägijaid ja analüüsides teisi Rosita videoid, mis on internetti üles laetud. Uurimistöö on juba näidanud, et too olukord pole esimene, kus Rosita suhtumine mustanahalisi lapsi nähes muutub – maskott on varemgi keeldunud nendega patsu löömast ja suhtlemast.

Perekond on enda sõnul täiesti šokeeritud ning peavad olukorda noorte tüdrukute tahtlikuks väärkohtlemiseks. Pärast laupäevast intsidenti on hakanud internetti tekkima üha rohkem sarnaseid videoid, mis näitab, et tegemist on mustriga, mitte üksikjuhtumiga.

Lõbustuspargi esindaja vabandas siiralt perele tekitatud kahju pärast ja lisas, et edaspidi viiakse töötajatele läbi tolerantsust õpetavaid koolitusi.

Kommentaarid (2)
Copy
Tagasi üles