N, 8.12.2022

SUUR GALERII ⟩ Colonna gala glamuurseimad külalised

Kristina Herodes
, ajakirjanik
Colonna gala glamuurseimad külalised
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Luisa Rõivas ja Helen Randmets, kes neljanda beebi ootel. Supervormis kaunitar teeb panuse pilkupüüdvale toonile, Luisa aga näitab nutika stilistika meistriklassi. Tema oskus kunstiteoseid värskel viisil uuesti kanda väärib aplausi - Kristina Viirpalu tikanditega pluusi, sobitas ta kokku õhulise valge seelikuga ning sai täiesti uue hingamisega komplekti. «Ka seelik on tegelikult Viirpalu looming, lihtsalt minu pulma B-seelik,» mainis Luisa. Särav tõestus, et ka kõige glamuursemaid asju saab mitmeid kordi kanda.
Luisa Rõivas ja Helen Randmets, kes neljanda beebi ootel. Supervormis kaunitar teeb panuse pilkupüüdvale toonile, Luisa aga näitab nutika stilistika meistriklassi. Tema oskus kunstiteoseid värskel viisil uuesti kanda väärib aplausi - Kristina Viirpalu tikanditega pluusi, sobitas ta kokku õhulise valge seelikuga ning sai täiesti uue hingamisega komplekti. «Ka seelik on tegelikult Viirpalu looming, lihtsalt minu pulma B-seelik,» mainis Luisa. Särav tõestus, et ka kõige glamuursemaid asju saab mitmeid kordi kanda. Foto: Rene Lutterus

Colonna Heategevusfondi korraldatud galaõhtul Kadrioru kunstimuuseumi lilleaias koguti üle 170 000 euro maakonnahaiglatele erinevate vajalike seadmete soetamiseks. Heategevusgala tõi kokku ka kümneid meisterlikult stiilseid riietujaid. Postimees Naine noppis välja parimatest parimad.

Eesti ettevõtjad ja avaliku elu tegelased, kes kogunesid Colonna galale paistsid silma erakordselt oskusliku stilistika poolest. Eesti disainerite parimad meistriteosed, võrratud värvivalikud ja kõik see parima rühi ja elegantsiga välja kantuna. Ekstra kiidusõnu väärivad härrasemehed kellest mitmed tegid panuse klassikalisele must-valgele, kuid mitmed eksperimenteerisid ka julgete värvidega.

Mart Haber ja taga Taivo Piller. Disainimaailmas edukat karjääri teinud meestel on silmapaistvalt peen stiilitunnetus - Mardi kreemikas ülikond teeks au igala maailmaklassi staarile punasel vaibal.
Mart Haber ja taga Taivo Piller. Disainimaailmas edukat karjääri teinud meestel on silmapaistvalt peen stiilitunnetus - Mardi kreemikas ülikond teeks au igala maailmaklassi staarile punasel vaibal. Foto: Rene Lutterus

Daamide seas oli selgelt näha, et kaunitarid teavad täpselt, milliste värvitoonide ja lõigetega oma unikaalne ilu kõige säravamalt alla kriipsutada. Naudi kogu suurt, imekaunist galeriid!

Katrin ja Priit Pihela. Kaunitari kaharatest volangidest ja õrnas puudritoonis kleidist õhkus baleriilikku sarmi.
Katrin ja Priit Pihela. Kaunitari kaharatest volangidest ja õrnas puudritoonis kleidist õhkus baleriilikku sarmi. Foto: Rene Lutterus
Märksõnad
Tagasi üles