N, 8.12.2022

Eestlanna arbuusidieet lõppes õudusunenäoga

Kathleen Loss
, suvereporter
Eestlanna arbuusidieet lõppes õudusunenäoga
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Shutterstock

Erinevaid dieete on peetud aastaid abinõuks kauni figuuri saavutamisel. Rannahooaja lähenedes kogub populaarsust arbuusidieet, millega lubatakse kaotada viie päeva jooksul kolm kuni seitse kilo. Eestlanna proovis järele ning jagas enda emotsioone TikTokis.

Siiri kirjeldab enda TikToki kontol, et iga kümne kilogrammi kohta kehakaalus on ette nähtud süüa kilogramm arbuusi päevas, kuid tõdeb, et ise ta nii palju arbuusi konsumeerida ei jaksa. «Pean tunnistama, et juba esimene päev on raske. See arbuus käib lihtsalt mul juba suus ringi. Täna surusin sisse endale kaks kilo, mis on minu piir.»

Naine räägib, et dieedi eesmärk on vabaneda jääkainetest, liigsetest sooladest ja veest organismis, kaotada isu arbuusi vastu igaveseks ja käia iga minut peldikus. Siiri toitus dieedi ajal vaid arbuusist, selle vedelikust ja seemnetest ning veidi ka koorest ning kaotas kolme päevaga 3,6 kilogrammi.

Dieedi teises pooles jõudis arbuus ka naise unenägudesse: «Öösel nägin unes tantsivat arbuusi, ärge isegi küsige.»

@siiritrikk #arbuus #🤢 #dieet #fyp #foryou #eesttiktok #raskeonollanaine #😃 #jõudumulle ♬ original sound - ☆Sirtsutiktok

Vaata eksperimendi kokkuvõtet siit:

@siiritrikk #fyp#foryou#arbuus #arbuusidieet #kokkuvõte #😃 #eestitiktok ♬ Watermelon Sugar - Harry Style

Märksõnad
Tagasi üles