R, 9.12.2022

Meghan ja Harry said kuningaperelt viimase võimaluse

Triin Palmipuu
, naine.postimees.ee ajakirjanik
Meghan ja Harry said kuningaperelt viimase võimaluse
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments 1
Prints Harry ja Meghan Markle
Prints Harry ja Meghan Markle Foto: Henry Nicholls/Pool photo/AP/Scanpix

37-aastane Sussexi hertsog Harry ja 40-aastane hertsoginna Meghan, kes elavad praegu Californias oma 14 miljonit dollarit väärt häärberis, lendasid eelmisel nädalavahetusel USA-st Londonisse, kuid veetsid kuningliku perega vähe aega. 

Harry ja Meghan ei veetnud kuninganna troonijuubeli tähistamise kõrvalt privaatselt aega ei prints Williami, Kate'i ega nende lastega. Samas ei lubatud neil ka kuninganna Elizabeth II ja nende tütre Lilibeti esimesele kohtumisele fotograafi kaasa võtta.

96-aastane monarh kohtus veerand tunniks Harry ja Meghani tütrega. Väidetavalt aga öeldi hertsogipaarile, et ametlikku fotot pole võimalik saada, kuna tegemist oli eraviisilise perekohtumisega. Palee töötajad olid mures, et Harry ja Meghani tehtud fotosid jagatakse USA telekanalitele või Harry tulevastes memuaarides.

Kuninglik biograaf ja ajakirjanik Duncan Larcombe on nüüd öelnud, et hertsogipaari katsed perekonna silmis on alanud. Larcombe kommenteeris ajakirjale Closer: «Kui midagi nädalavahetusest lekkis või lekib, siis olen kindel, et nad lõigatakse ülejäänud perekonnast täielikult ära ja sellega on kõik.»

Harry ja Meghani edasine käitumine määrab suhted perega

Duncan lisas, et kuninganna perekond oli juubeli puhul Sussexitele juba võimaluse andnud: «Harry ja Meghan rikuksid selle ära, kui nad selle nädalavahetuse kohta privaatset teavet ajakirjandusele räägiksid, Netflixis kajastaksid või raamatus avaldaksid.»

Harry ja Meghani sõbra Omid Scobie sõnul kohtus Lilibet Tema Majesteediga rohkem kui ühel korral ning prints Charles ja Camilla veetsid ka nendega enne pühapäevast Californiasse naasmist koos aega.

Siiski ei kohtunud Harry ja Meghan juubelipidustuste visiidi ajal prints Williami, Kate'i, George'i, Charlotte'i ega Louis'ga ning tõenäoliselt pole Williami perekond Lilibetti üldse näinud, väitis Page6.

Märksõnad
Tagasi üles