R, 9.12.2022

Mis on tõeline naiselikkus? Kaunis Monica Bellucci selgitas kõike ühe lausega

Marju Rõmmel
, naine.postimees.ee tegevtoimetaja
Mis on tõeline naiselikkus? Kaunis Monica Bellucci selgitas kõike ühe lausega
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Postimees Naine kollaaž. Piltidel on alati kaunis Monica Bellucci.
Postimees Naine kollaaž. Piltidel on alati kaunis Monica Bellucci. Foto: Shutterstock

Fännid üle maailma ei imetle mitte ainult Monica Bellucci ilu, vaid ka tema naiselikku tarkust. Näitlejanna ja modell ise teab selgelt, kuidas iga meest võluda. Asi pole mitte niivõrd välistes voorustes, kuivõrd suhtes iseendaga. 

Monica Bellucci ütles oma intervjuudes korduvalt, kui oluline on naistel mitte ainult välimiselt ilus olla, vaid ka see, et teised nende vastu päriselt huvi tunnevad. Naiste väline võlu on muidugi midagi väga head, aga mehed tüdinevad nende imetlemisest üsna kiiresti ära. Saad oma partnerit hoida ainult siis, kui paljastad oma isiksuse varjatud tahud.

Bellucci on üle maailma tuntud kaunitar, samas on tal väga lihtne välimus. Ühes oma intervjuus rääkis Monica oma arusaamast tõelisest naiselikkusest, ta ütles järgmist:

«Naiselikkus on harmoonia, loomulikkus, sensuaalsus. Kohe meenuvad luksuslikud itaallased, nagu Sophia Loren või Gina Lollobrigida. Kuid tõelisel naiselikkusel on mitu varjundit. Nainelikkus ei ole mingil juhul vormide või suuruste küsimus. See on teie meeleseisund, teie suhe iseenda ja ümbritsevate inimestega,» ütleb imekaunis itaallanna.

Samuti peab staar rumalaks alluda üldtunnustatud ilustandarditele ja püüda end ilukirurgide ja meigikunstnike mustrite järgi «ideaalseks» naiseks voolida. Monica sõnul on ilma vigadeta välimus ausalt öeldes igav. Olla huvitav, on mitte ainult ilus, aga ka tõeline kunst.

Bellucci ei näe vältimatus vananemises traagikat. Kõigil naistel, kes on näokortsude pärast liigselt mures, soovitab Monica vähem peeglisse vaadata. Selle asemel eelistab staar imetleda oma lapsi ja nautida kõike seda, mida tal on õnnestunud elus saavutada. See aitab viia mõtted eemale oma välimuse puudujääkidest ja keskenduda millelegi tõeliselt olulisele.

Märksõnad
Tagasi üles