R, 9.12.2022

Putin käitub raseda Kabajevaga inetult: nende suhet on viimasel ajal raske täiuslikuks nimetada

Triin Palmipuu
, naine.postimees.ee toimetaja
Putin käitub raseda Kabajevaga inetult: nende suhet on viimasel ajal raske täiuslikuks nimetada
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments 1

Vladimir Putinil on Alina Kabajevaga väidetavalt juba vähemalt kaks last. Paar nädalat tagasi lekkis avalikkuse ette uudis, et Kabajeva on taas beebiootel. 

Venemaa allikate kohaselt vältis Putin peale rasedusest teadasaamist teadlikult oma kallimat Kabajevat. Väidetavalt näis despoot uudist kuuldes välja masendunud ning depressiivne, selgub postitusest Telegrami kanalil, mida väidetavalt juhib välismaine Vene luureagent.

Nii Kabajeva kui ka Putini eksabikaasa Ljudmila Otšeretnaja on võetud sihikule ja nende kaudu püütakse võtta Putinilt tema vara, mida ta väidetavalt oma lähiringkonnas hoiab. Kahe tema jaoks olulise naise surve alla sattumine pole Venemaa presidenti kuidagi mõjutanud, mees on võtnud endise kaasa ja praeguse kallima sanktsioone rahulikult ning külma närviga.

Kindral SVR Telegrami postituses on kirjas: «Ta ei hooli oma endisest naisest, ta on olnud tema suhtes pikka aega ükskõikne. Ja presidendi suhet Alina Kabajevaga on viimasel ajal raske täiuslikuks nimetada, hoolimata hiljutisest uudisest Alina raseduse kohta. Putin selgelt ei valmistunud uuesti isaks saama ja Kabajeva planeerimata rasedus tekitas talle rohkem hämmingut kui rõõmu.»

«Pärast seda, kui ta sai teada järjekordsest isaks saamisest, ei suhelnud ta Alinaga praktiliselt enam üldse, vältides kohtumisi ja koos ajaveetmist.» 

«Oma 39. sünnipäeval 12. mail sai Kabajeva Putinilt ametlikud õnnitlused ja kingituse alles pärastlõunal ning see ärritas teda väga. Väidetavalt tehti järgmisel õhtul Putinile kirurgiline protseduur ning ta ei olnud seetõttu valmis tähistama.»  

«Üldiselt tekitavad lähedased sõbrad ja sugulased sõja algusest peale Putinile tarbetut tüli ja ebamugavusi, alustades vanimast tütrest Maria Vorontsovast ja lõpetades Alina Kabajeva planeerimata rasedusega.» 

Vladimir Putini kaks täiskasvanud tütart kuuluvad Kremli kõige rangemalt valvatud saladuste hulka ja tema lapselapsed on veelgi suurem mõistatus.

Venemaa liider on aastate jooksul andnud tuhandeid intervjuusid, kuid 2017. aasta suvel lubas ta võrratu juurdepääsu oma eraelule intervjueerijale, keda ta kirjeldas kui kõige vastuolulisemat, ohtlikumat, võimsamat ja mõjukamat meest maailmas.

Oliver Stone'i televisiooniintervjuud olid USA-s eetris neljal õhtul ja kuigi Putin põikas mõnest keerulisemast küsimusest osavalt kõrvale, näis terve ja elurõõmus Venemaa liider Kremlist avameelselt rääkivat. Ühes lõigus küsis Stone: «Kas te olete juba vanaisa?» Putib noogutas jaatavalt. Küsimusele, kas ta on hea vanaisa ja mängib põnnidega, vastas mees: «Väga harva.»

Märksõnad
Tagasi üles