R, 9.12.2022

MIS MUL VIGA ON? ⟩ Ei leia head meest? Probleem on neis asjades

Naine
Ei leia head meest? Probleem on neis asjades
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Shutterstock

«Miks ma ei leia head meest?» on küsimus, mida naised kogu maailmas pidevalt küsivad. Iga päevaga tundub, et head meest on üha raskem leida.

See on tõsi: kui oled kolanud kohtingurakendustes ja -portaalides, on väga lihtne hakata uskuma, et häid mehi lihtsalt ei ole enam olemas. Tõde on aga see, et seal on ka korralikke, suurepäraseid mehi. Sul tuleb nad lihtsalt üles leida.

Siin on mõned põhjused, miks see seni pole sul õnnestunud.

Sul on «tüüp» ja sa keeldud sellest kõrvale kaldumast

Paljud inimesed kipuvad eeldama, et nad saavad ainult teatud «tüüpi» inimesega kohtuda, kuid see viib selleni, et nad ignoreerivad häid inimesi, kes võiksid nende jaoks paremad olla.

Jälitad agressiivselt kõiki mehi, kes sulle teele satuvad

Meeleheide ei ole seksikas. Agressiivseks muutumine ei toimi kunagi, ehkki võid ligi meelitada halbade kavatsustega inimesi.

Ootad kedagi, kes on sõna otseses mõttes veatu

Kui sa tahad kedagi uskumatut, pead pakkuma vastu midagi sama seksikat. Pealegi, isegi Beyoncé ei ole täiuslik ja kui sa ootad härra Täiuslikku, oled väga kaua aega vallaline.

Sa ei käi väljas

Kuidas sa tutvud inimestega, kui sa välja ei lähe? Internetis suhtlemine ei anna sageli häid tulemusi, sest paljud mehed nendel saitidel on juba suhtes. Mine välja lõbutsema! Ent ära unusta, et paljud on leidnud endale toreda kaasa internetist, nii et ei tasu seda võimalust siiski täiesti välistada.

Käitud nagu diiva

Iseenesestmõistetav, et ootad kaasalt, et ta kohtleks sind austusega. Kuid ei ole mõistlik oodata, et ta sind igal kohtingul kingitustega üle valab, maksab kõige eest ja talub su tujusid.

Oled vales seltskonnas

Kui sinu tutvusringkonnas on levinud koduvägivald ja petmine, ei kohtu sa sealtkaudu hea mehega.

Vihkad mehi

Kui oled käinud trehvamas naistevihkajaga, tead, kui ebamugav see on. Ka mehed võivad halbu vibratsioone tajuda ja see teeb neil olemise samuti ebamugavaks

Sa ei tee kunagi esimest sammu

Paljud mehed kardavad naistega suhelda. Kutsu ta ise välja, ja võid üllatuda, kuid paljud neist häbelikest on suurepärased mehed, kirjutab YourTango.

Sul ei ole eneseteadlikkust ega sotsiaalseid oskusi ja sa ei tee selle muutmiseks midagi

Suur osa tutvumisest hõlmab piisavalt sotsiaalseid oskusi, et saada inimestega läbi ja jätta endast hea mulje. Õnneks on võimalusi selle parandamiseks ja juba peagi võid kohtuda oma unistuste mehega.

Sa ei tee endaga tööd

Igaühel on midagi, mida saab parandada. Juba väike muutus võib palju ära teha, nii et proovi järele, kui asjad ei toimi. Kunagi ei tea, mis võib juhtuda.

Märksõnad
Tagasi üles