R, 30.09.2022

IMEARMAS GALERII ⟩ Eesti kuulsad lapsed pidasid koos emmede-issidega pidu

Eesti kuulsad lapsed pidasid koos emmede-issidega pidu
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments 1

Palju puhast rõõmu koos Eestimaa kõige pisemate staaridega! Sel reedel tulid Kaubamaja Lasemaailma kokku tuntud inimesed ja nende lapsed, et pidada pidu ja korraldada kõigi aegade armsaim moeetendus.

Juss Haasma pere.
Juss Haasma pere. Foto: Ardo Kaljuvee

Meeleoluka moeshow stiliseeris tunnustatud stilist ja Eesti Kunstiakadeemia moedisaini korralduse erialajuht Marion Laev ning lavastas koreograaf Liisi Org. Moelavale astus 11 last – Gerli Padari tütar Camilla, Moonika Tuvi pojad Benjamin ja Sam, Juss Haasma tütred Miia ja Madli, Tanja Mihhailova-Saare ja Mikk Saare poeg Teodor, saate "Eesti parim pagar 2018" võitja, suunamudija Sandra Daškova-Roots tütred Adriana ja Elisabeth, suunamudija Miramii tütar Isabel, suunamudija Marie Tautsi vend Robin, suunamudija suvimariliisi tütar Meena.

Kerli Padari pere.
Kerli Padari pere. Foto: Ardo Kaljuvee

Laste kevad-suvise moe märksõnadeks on lillemuster, retro ja värvid. Nii nagu ka täiskasvanute moes, on ka laste riiete seas üha populaarsemaks muutunud hooajatud riided ja jätkusuutlikud materjalid. Palju leiab kahtepidi kantavaid jakke, kudumeid, heegeldatud kampsikuid, mida on võimalik kihiti selga sättides kanda erinevatel aastaaegadel terve aasta jooksul. Vaata kogu meeleolukat galeriid!

Eesti kuulsuste lapsed tähistasid Kaubamaja Lastemaailma sünnipäeva
Eesti kuulsuste lapsed tähistasid Kaubamaja Lastemaailma sünnipäeva Foto: Ardo Kaljuvee
Märksõnad
Tagasi üles