R, 22.09.2023

SÜDANTLIIGUTAV ⟩ Video pommivarjendis laulvast pisikesest ukraina tüdrukust levib üle kogu maailma

Naine
Facebook
Comments
Pommivarjendis esinev Amelia.
Pommivarjendis esinev Amelia. Foto: Kuvatõmmis videost

Kiievi pommivarjendis viibinud inimesed võitlesid pisaratega, kui noor ukraina tüdruk laulis neile Disney joonisfilmist «Lumekuninganna ja igavene talv» tuntud lugu «Let it go».

Tüdruk nimega Amelia, esitas liigutava versiooni animafilmi «Lumekuninganna ja igavene talv» hitist, et tõsta inimeste tuju, kes sarnaselt temaga kodumaal toimuva sõja tõttu pommivarjendis pidid viibima. 

Video laulvast Ameliast postitas Facebooki Marta Smekhova, kelle sõnul andis selleks loa tüdruku ema. Ta kirjutas: «Esimesest sõnast alates tekkis [pommivarjendis] täielik vaikus... Kõik jätsid oma tegemised pooleli ja kuulasid selle tüdruku laulmist, kes lihtsalt kiirgas valgust. Isegi mehed ei suutnud pisaraid tagasi hoida.»

Viraalne video puudutas ka laulu kuulsaks teinud naist, Ameerika Ühendriikide näitlejat Idina Menzelit. «Me näeme sind. Me tõesti näeme sind,» kirjutas ta Twitteris.

Algne Facebooki postitatud video pole küll enam saadaval, kuid koopiaid videost jagatakse nii sotsiaalmeedias kui ka erinevate väljaannete poolt.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles