R, 9.12.2022

Näitleja Courteney Cox müüs maja õõvastaval põhjusel maha

Naine
Näitleja Courteney Cox müüs maja õõvastaval põhjusel maha
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments

Courteney Cox sai korraliku ehmatuse osaliseks, kui selgus, et tema Los Angelese kodus kummitab. 57-aastane staar ei jäänud pikalt ootama, vaid pani Laurel Canyonis asuva maja kohe müüki.

«Ma ei uskunud seda alguses,» ütles ta Jimmy Kimmelile viimase vestlussaates. Tema maja kuulus kunagi nii burleskitantsija Gypsy Rose Leele kui ka laulja Carole Kingile.

80-aastane King tuli Coxiga koos seanssi pidama, et vaim elamisest välja ajada. Ent Cox oli Grammy-võitjast liiga suures aukartuses, et üleloomulikule tegevusele tähelepanu pöörata. King oli Coxile öelnud, et seal majal oli juhtunud kole lahutus ja seal kummitab. Coxi sõbrad olid seal ööbides aga näinud naist, kes istus voodiserval.

Kõige hirmsam oli Coxi jaoks aga see hetk, kui tema uksele tuli kuller, kes tegi õudse avalduse. «Ma ei uskunud vaime. Olin ühel päeval kodus ja uksekell helises,» meenutas ta. «See oli kuller, ma avasin ukse ning ta ütles: «Kas te teate, et selles majas kummitab?» Ma küsisin, miks ta seda arvab. Ta ütles: «Sest teie selja taga seisab keegi.» Ja ma olin kohe, et müüme.»

Ta tunnistas, et ei saanud pärast seda vahejuhtumit seal enam magada.

Märksõnad
Tagasi üles