T, 7.02.2023

VIDEO ⟩ Sotsiaalmeedias kogub miljoneid vaatamisi Vene sõdurile seemneid pakkuv hulljulge ukrainlanna

Naine
Sotsiaalmeedias kogub miljoneid vaatamisi Vene sõdurile seemneid pakkuv hulljulge ukrainlanna
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments 2
Ukrainlanna astus Vene sõdurile vastu.
Ukrainlanna astus Vene sõdurile vastu. Foto: Kuvatõmmis videost

Sotsiaalmeedias levib kulutulena klipp vaprast ukrainlannast, kes astus silmitsi relvastatud Vene sõduriga. Naine nõudis venelaselt vastuseid, miks viibivad võõrjõud tema kodumaal.

Ukrainas Hersoni oblastis Genitšeski linnas kuulipildujaga varustatud Vene sõduri juurde läinud tundmatut naist filmisid šokeeritud pealtnägijad.

Videoklipist on kuulda, kuidas naine alustab vestlust sõduriga, küsides, kellega tegu. Too ei vasta seepeale aga muud, kui et tegemist on õppusega ja palub tal ära minna. Ukrainlanna ei kavatsegi lahkuda, vaid uurib hoopis, mis õppusega tegu ja kas sõdur on venelane. 

«Mida ku*radit te siin teete?» hüüab naine, saades sõduri rahvuse kohta kinnitust. Püssimees aga ei kavatsegi antud teemal vestlust edasi arendada. 

«Te olete okupandid! Fašistid!» jätkab naine karjumist, nõudes järjekindlalt vastust küsimusele, miks on tuldud relvadega nende maale.

Ühel hetkel juhtub midagi täiesti ootamatut. Nimelt pakub ukrainlanna sõdurile seemneid. «Pange need oma taskusse, et vähemalt päevalilled õitseks, kui teie kõik siin maas lamate,» sõnab ta vaenlasele ning lubab, et sellest hetkest alates on mehel needus peal.

Miljonid vaatajad on naise teguviisist hämmingus, sest ilmselgelt nõudis selline asi omajagu julgust. Vaata juhtunut allolevast videost.

Märksõnad
Tagasi üles