Klooriga koroonat «ravinud» beebiootel eestlannale jagati veebis hirmuäratavaid nõuandeid (17)

Triin Palmipuu
, Sõbranna.ee reporter-toimetaja
Copy
Pilt on illustreeriv
Pilt on illustreeriv Foto: Shutterstock

On hulk inimesi, kes püüavad mürgise kloordioksiidiga kõikvõimalikke haigusi ravida. Üks lapseootel naine aga otsustas MMSiga koroonat ravida ning peab oma halbades tervisenäitudes süüdlaseks hoopis teisi põhjusi. 

Mõned aastad tagasi kolis mürgine MMS hukkamõistu ja skandaalide tõttu oma propageerijate ja kasutajatega suures osas põranda alla. Nüüd on kloordioksiidi kasutamine seoses koroonaga uuesti pinnale kerkimas. 

Kurioosne juhtum on ühes loodusraviga tegelevas sotsiaalmeedia grupis. Teemaalgataja on 34-aastane naine, kes haigestus koroonasse. Ta kirjutab: «Olen 23. nädalat rase ja arst helistas, et mu maksanäidud on halvad. Ma pole muud ravi teinud, kui MMS ja üks milligramm Panadoli päevas. Kõht ei valuta, mida teha?» 

Järgnevates kümnetes kommentaarides oli vaid üks inimene, kes kahtles kloori manustamise headuses lapseootel naisele. Teised soovitasid loobuda ultrahelist, sest see olevat lootele ohtlik. Soovitati ka lisada raviskeemi sipelgapuu koort, «hobuse annustes» C-vitamiini, allikavett ja muud sellist. Arstide poole ei suunanud segaduses naist keegi pöörduma. 

Kommentaarid (17)
Copy
Tagasi üles