N, 2.02.2023

Mida sinu naine tahab, et sa seksist teaksid?

Must Panter
Mida sinu naine tahab, et sa seksist teaksid?
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Foto: Must Panter

Naise libiidost ehk seksiisust

Naise seksiisu kohta on kolm müüti, mida enamus mehi usub tõe pähe.

  • Esiteks usutakse, et meeste seksiisu on suurem kui naistel.
  • Teiseks, et ühele ja ainsale kallimale pühendumine on meeste jaoks raskem kui naiste jaoks.
  • Kolmandaks, et seks muutub meeste jaoks kiiremini rutiinseks kui naiste jaoks.

Kõik need väited on valed. Uuringud kinnitavad, et naise iha töötab täiesti teistmoodi, kui me seni arvasime. Naine ei vaja romantikat, vaid iha ja kirge. Naise seksuaalne iha on palju primaarsem, kui ühiskond seni arvanud on. Naine ütleb seksile palju tihedamini ei, kui üks mees seda teeb. Aga mitte sellepärast, et meie libiido on madal. Naine on seksuaalselt vaoshoitum enamasti sellepärast, et ühiskondlikud normid eeldavad meist seda. Naiste maailmas on ühiskondlikult seatud rangemad piirid, mida peetakse seksuaalselt aktsepteeritavaks ja mida mitte? Seksuaalselt vabameelne naine on lõdva kummiga, ent mees on naistemees. Kui kultuurilised piirangud maha võtta ja naine oleks oma ürgse poolega sinasõber, siis näeksime tõelisi ihajänkusid ringi hüppamas. Naine ootab, et seks oleks erootiline ja põnev, ent seda ei julgeta oma mehele pahatihti otse öelda. Kardetav vastus mehe poolt oleks hämmeldunud hüüe: „ Mis siis nüüd juhtus? Kogu aeg on sobinud ja nüüd ei sobi?. Kui kodune magamistoa rutiin on igav, hall ja korduv, siis tulemuseks ongi naine, kes ütleb oma mehele ei. Uuringute järgi on iga kolmas kallima maha jätmise põhjus naise poolt soov oma seksuaalset rahulolu tõsta. Ehk ei olda oma mehe etteastest voodis vaimustuses. Meestest jätab vaid viiendik oma kallima samal põhjusel maha. Seks olgu põnev ja erootiline ning „ei“ kaob sõnavarast ära. Vastupidiselt populaarsele arusaamale, on voodis hea olemine naise jaoks tähtsam, kui mehe jaoks.

Erootilised ja ulakad mängud paaridele

Foto: Must Panter

Naise kehast- kui kotkas oleks kliitor

Kliitor on ainus organ inimese kehas, mis on loodud ainult naudinguks. Ometi tuli kliitor alles 2005.a Royal Melbourn Hospital arst Helen O’Conelly poolt avalikkusesse millegi enamana, kui lihtsalt urineerimise funktsioon või häbiväärne kehaosa. Kliitoril on 4 korda rohkem närve, kui peenisel. Mees, kes oma naise kliitorit ei kummarda kui altarit, jätab oma naise ilma võrratutest orgasmidest. Kahetsusväärselt paljud mehed usuvad, et kliitor on ainult see hernetera suurune väljaulatuv mummuke. Aga nii see ei ole. Kliitor on nagu kotkas. See osa kliitorist, mis silmaga paistab, on just kui kotka nokk. Sama mustriga, mis moodustavad kotka keha, laialiulatuvad tiivad ja külgedel asuvad jalad, kulgevad kliitori närvid naise kehas. Kotka tiivad on selles võrdluses kliitori erektsioonikude, mis täitub verega samamoodi nagu peenis, kui mees on erutunud. Kotka jalad on umbes 5-8cm pikad ja ulatuvad külgedele. Isegi Wikipedia ütleb, et kliitor ehk kõdisti on puuteärrituse suhtes väga tundlik!

Suurem osa kliitorist asub tupe sees kummalgi pool häbememokki ja ulatub kuni aanuse ümbruseni välja. Kas sa teadsid, et kliitor on paisudes sama suur kui peenis või isegi suurem? See, mis välja paistab, on ainult väike osa kliitorist. Suur osa meestest peavad kliitori välja paistavat osa selleks ainuõigeks kliitoriks, ent paljude naiste jaoks on selle koha stimuleerimine ebamugav. Teadlik mees stimuleerib ka kliitori ümbrust. See, mis ühele või suisa neljale varasemale voodipartnerile hullutavalt mõjus, ei pruugi sinu praegusele väljavalitule kohe üldse erutav olla. Iga naine on erinev. Suurepärane moodus, kuidas teada saada, mis on just sinu naise mõnu võlupunktid, on võtta appi kliitori stimuleerija. Kliitorit imev lelu on justkui metallidetektor suvisel liivarannal, mis säästab sulle tunde ja tunde tühja kaevamise tööd.

Kliitorit imeva seksleluga võimsa orgasmini

Foto: Must Panter

Naise orgasmidest

Palju kajastatakse seda, kui raske on naisel orgasmini jõuda. Tegelikult on enamus naisi võimelised orgasmi saama 5min jooksul või kiireminigi kui õiget tehnikat kasutada. Üksinda vibraatoriga masturbeerides ei kulu naisel 20 minutit orgasmini jõudmiseks. Edasi-tagasi tõukamistehnika, mida paljud mehed voodis harrastavad, ei stimuleeri mitte kuidagi naise kliitorit. Isegi g-punkti orgasm on tegelikkuses kliitori orgasminärvide tulemus. Need nimelt ulatuvad osadel naistel piisavalt sügavale.

Ajaline orgasmilõhe meeste ja naiste vahel on ca 15min ja see on ikka veel alles ainult selle pärast, et paljude naiste kliitorid jäävad hellitamata. Vastasel korral ei kuluks naistel nii kaua aega orgasmini jõudmiseks. Naised on legendaarsed orgasmide teesklejad. Seda tunnistatakse ainult sõbrannadele ja anonüümsust garanteerivates uuringutes. Kui iga mees hellitaks iga kord oma naise kliitorit talle nauditavast piirkonnast, siis ei peaks naised enam orgasme teesklema.

Meie individuaalsus ja intiimsus

See, mis meeldis sinu Marile ja Annale, ei pruugi sobida sinu Merjele. Selleks, et oma kallimat talle nauditavalt puudutada, on alustuseks soovitatav kuldreegel: puuduta teda poole õrnemini ja hellita poole aeglasemini, kui sa tahaksid, et ta sind puudutaks. Oma rõõmuks võid hoopis avastada, et kallimale meeldivad tempo, pigistused ja laksud. Oluline on küsida oma naiselt, mis, kuidas ja kas talle meeldis? Ilma selleta seksid justkui kinniste silmadega.

Intiimsuse osas on sõnum lihtne: mehed tunnevad sidet läbi tegude, naised aga läbi sõnade. Mees, kes ei räägi oma naisega ja mis veelgi olulisem, ei kuula teda, saab ka tulevikus magamistoas piisavalt äraütlemisi. Naiste viimase 30.a suuruselt 3. etteheide meestele on olnud tõsiasi, et neid ei kuulata piisavalt. Ilmselt selle tugeva vajaduse tõttu on romantiline õhtusöök ikka veel paaride tutvumisel see ainus ja parim kohtingu vorm. Viige meid välja kohtingutele ka aastaid pärast leivakapi jagamist.

Libestist

See, et me ei ole märjad, ei tähenda, et me ei ole erutunud. Vaginaalsel kuivusel on mitmeid põhjuseid, ent mitteükski neist ei ole seotud mehega: suitsetamine, alkoholi tarbimine, hormoonid jne. Ära arva, et midagi on valesti, kui naine ei lähe märjaks. Kui kõik muud erutuse näitajad on olemas ja kireleek põleb, siis libesti purgike on mehe parim sõber.

Foto: Must Panter

Võta aega, et oma naise seksuaalset naudingut päriselt mõista ja vürtsita oma magamistoa menüüd vallatustega Musta Pantri e-poest.

Vallatuid naudinguid

Must Panter

Tagasi üles