N, 2.02.2023

Seksika ema hoiatus!

Must Panter
Seksika ema hoiatus!
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Foto: Must Panter

Matemaatika on aidanud aru saada paljudest suurtest küsimustest maailmas nagu näiteks, miks 80 protsenti naistest teesklevad orgasmi ja ainult oma kallimast tihtilugu ei piisa, et rahuldust saada? Paarid nahistavad keskmiselt 33 sekundit kuni 44 minutit. Mediaan on aga 5,44 minutit. Seks lõpeb reeglina siis, kui mees saab orgasmi.

Nii, mehel kulub 5,44 minutit, aga naised vajavad umbes 20 minutit, et orgasmini jõuda! Sellepärast naised teesklevadki orgasmi. Aitab sellest! Emadepäev on kohe-kohe ukse taga. Emad on Naised! Parim kingitus naisele meenutamaks, et tema lummav sära ei ole märkamata jäänud, on erootiline elamus! Pühi smagamistoast tolm seksika kingitusega ja paku oma kallimale naudingut, mida ta väärib! Kui sina oled üks neist, kes nagistab kord kuni kaks nädalas ainult voodis enne uinumist, siis on soovitused just sinule.

Kingisoovitus #1 Kliitori massaaz on mehe salarelv naise hullutamiseks

Foto: Must Panter

75 protsenti naiste orgasmidest on just nimelt kliitoril, kus asub ligi 8000 närvi. Kliitori massaaž on oluline, et naine saaks hullamise ajal võimsa orgasmi. Käe või keelega kulub selleks ligi 20 minutit. Vibraatoriga vaid mõni minut. Ära unusta kliitorile rohkelt veebaasil valmistatud libestit panna. Satisfyer Double Luxury Sinu ja Tema vibraator stimuleerib suguühte ajal naise kliitorit ning g-punkti. Vibraator on juhitav kas puldist või äppist ja seda ka maailma teisest otsast. Mees naudib penetratsiooni ajal tihedamat tunnet ning seda, kuidas kallim tema käte vahel hullub.

Kingisoovitus #2 Vedela vibraatori ja stimuleerijaga võimsamad orgasmid

Särisevad Sinu ja Tema orgasmid komplektid

Foto: Must Panter

Säriseva Orgasmide komplektist leiad temakese rõõmuks vibreeriva sekslelu, mis stimuleerib naise g-punkti ning kliitorit ja vedela vibraatori, mis teeb mehe eest poole tööst ära.

Kingisoovitus #3 Tupekuulidega võimsamad orgasmid

Svakom Nova tupekuulid

Foto: Must Panter

Tupekuulid treenivad vaagnapõhjalihaseid. Kõik teavad, et meestele meeldib tihedam rohkem. Ent lisaks sellele tugevnevad naise orgasmid ja väheneb põiepidamatuse mure. Sünnitanud naiste vaagnapõhjalihased lõtvuvad ja vajavad toonuse taastumiseks keegelharjutuste tegemist.Algaja esimese tupekuuli raskuseks võiks olla kuni 60 g, edasijõudnuile 70–90 g ja eriti treenitud naisele 100+ g.Hea tupekuul on valmistatud meditsiinilisest silikoonist ja võngub liikumise ajal.

Kingisoovitus #4 Pikem erektsioon, et ka naine jõuaks orgasmini

Rock Hard erektsiooni komplekt

Foto: Must Panter

Kuna mehed jõuavad orgasmini oluliselt kiiremini, on suureks abimeheks naise järeleootamisel peeniserõngad, mis pikendavad erektsiooni kestust ja jäikust. Eriti mõnusad on peeniserõngad, mis vibratsioonidega masseerivad hullamise ajal naise kliitorit ;). Rock Hard komplektist leiad vallatu vibreeriva Tango, mida saab kasutada anaaltapina, vibreeriva peeniserõngana, mis stimuleerib hullamise ajal naise kliitorit või siis hoopis g-punkti vibrokuulina. Lisaks on komplektis looduslikud Rock Hard erektsioonikapslid.

Kingisoovitus #5 Sekspesu on parim viis partneri erutamiseks

Sekspesu annab selge signaali, mis järgmisena toimuma peaks ja taganemisruumi ei ole. Rollimäng on üks põnevamaid viise suhtesse särtsu lisamiseks. Ulakas õde, vallatu koolitüdruk, eest kaetud, tagant avatud läbikumav pesu, pärlistringid… kõik erutavad meeli.

Foto: Must Panter

Kingisoovitus #6 Orgasmikreemid teevad mehe eest pool tööd ära

Sinu ja Tema orgasmikreem Dragon ning Vibroh vedel vibraator

Foto: Must Panter

Orgasmikreeme tuntakse kui vedelaid vibraatoreid. Need erutavad naist ja teevad erogeensed tsoonid tundlikumaks. Mehe erektsioon on võimsam ja pikem. Sinu ja Tema Orgasmikreem Dragon on loodud partneritele suguühte maksimaalseks nautimiseks.

Kingisoovitus #7 Kogu keha nauding Wand

Foto: Must Panter

Wand vibraatorid on kõige võimsamad stimuleerijad ja masseerijad, mis turul saadaval. Eelkõige on nad kliitori stimuleerijad, ent vabastavad pingeid ka õlgadelt ja seljalt.

Leia enda ja kallima jaoks parim seksikas kingitus e-poest

Vallatuid naudinguid,
Must Panter
Tagasi üles