K, 8.02.2023

Vanusest tingitud pigmendilaikude vähendamine kahe nädalaga

Vanusest tingitud pigmendilaikude vähendamine kahe nädalaga
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Foto: BEIERSDORF AG

Naha loomulik vananemine hakkab umbes 25. eluaasta paiku mõjutama seda, milline nahk välja näeb ja tundub. Tavaliselt tekivad esmalt peened kurrud ja seejärel kortsud. Aja jooksul ilmnevad sellised vananemismärgid nagu vormikuse vähenemine ja elastsuse kadu. Nahk muutub lõdvemaks, jume tuhmimaks ja kortsud sügavamaks.

Foto: BEIERSDORF AG

Naha vananemine on loomulik protsess ja see on suuresti tingitud teguritest, mille üle meil puudub igasugune kontroll (näiteks pärilikkus). Samas on oma osa ka välisteguritel ja me saame paljusid neist mõjutada just endale sobivas suunas. Eluviisist tulenevad tegurid (näiteks see, kui palju me viibime päikese käes ja kuidas toitume) võivad naha vananemist kiirendada, põhjustades naha enneaegset vananemist. Targad valikud ja naha kaitsmine tagavad kauemaks naha noorusliku väljanägemise.

Foto: BEIERSDORF AG

EUCERIN on välja töötanud HYALURON-FILLER + ELASTICITY 3D SEERUMI, mis on ideaalne võimalus taastada naha nooruslik välimus. Kolmetasemeline hooldus aitab võidelda vanadusest tingitud pigmendilaikudega, siluda isegi kõige sügavamad kortsud ning parandada nahaelastsust. Hyaluron-Filler + Elasticity 3D seerumi efektiivsus peitub selle kolmes väga kontsentreeritud ja tõhusas koostisosas: patenteeritud aktiivaine tiamidool, hüaluroonhape ja arktiin. Hüaluroonhape ja arktiin noorendavad nahka – siludes kortse ning parandades nahaelastsust. Patenteeritud tiamidool on valitud välja 50 000 erineva koostiosa seast, olles efektiivseim vanusest tingitud pigmendilaikude vähendamisel. Kliinilistes uuringutes näitas tiamidool muljetavaldavaid tulemusi hüperpigmentatsiooni algpõhjuste vähendamisel, vähendades melaniini tootmist, näidates nii selle efektiivsust naha pigmentatsiooni vähendamisel. Uuenduslik ja efektiivne koostisosa tiamidool on ka kõigi toimeainete peamine koostisosa EUCERIN Anti-Pigment sarjas ning kliiniliselt ja dermatoloogiliselt on tõestatud, et tiamidooliga toodete esimesi tulemusi saab näha 2 nädala jooksul. Regulaarsel kasutamisel paraneb seisund pidevalt ja see aitab vältida pigmentatsioonilaikude kordumist.

Dermatoloog Marge Tampere, SA Viljandi Haigla/Medicina Kliinik:

Naha vananemine on kompleksne, multifaktoriline ja paraku progresseeruv protsess. Sellega kaasub naha volüümi kadu, näokontuuride hajumine, naha lõtvumine, nahatekstuuri ja ka pigmentatsiooni muutus.

Nahas asuvad melanotsüüdid toodavad pigmenti melaniin, mis annab nahale iseloomuliku värvuse ja kaitseb liigse päikesekiirguse eest. Melaniini liigset tootmist ja ebaühtlast jaotumist nahas võivad soodustada mitmesugused tegurid: geneetiline eelsoodumus, päikesekiirgus, hormonaalsed muutused (rasedus, hormonaalsed rasestumisvastased vahendid), põletik nahas ja ravimid.

Kuigi melasme esineb rohkem noortel naistel, on pigmendihäire ka üks oluline fotovananemise tunnus.

Melasma ravi nõuab komplekset lähenemist, aega ja kannatust. Vajalik on nii igapäevane kõrge faktoriga päikesekaitse, melanotsüütide ja teiste naharakkude aktiivsuse pidurdamine kui ka fotovanenemise ravi.

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D seerum pakub nahale mitmekülgset hooldust, sisaldades vananemisvastast ja volüümi taastavat hüaluroonhapet ning uuenduslikku toimeainet tiamidooli hüperpigmentatsiooni raviks, parandades naha elastsust ja pannes selle särama. Seerum sobib erinevatele nahatüüpidele, nii noorele kui küpsele nahale.

Näitleja Merle Palmiste kogemus 3D seerumiga:

Kasutasin Eucerini uut seerumit ja olen väga rahul. Miks? Mulle väga meeldis seerumi tekstuur – selline sametine ja siidine, mis kallistas ja paitas nägu. Ja mis kõige olulisem – pani silmad särama. See ongi see, mida mina ühelt ilutootelt ootan! Muidugi ka see, et kui toode otsa saab, kas sa ostad kohe uue asemele? Jaa, lähen jooksuga uut Eucerin 3D seerumit ostma, sest me oleme nüüdsest lahutamatud sõbrad.

Foto: BEIERSDORF AG

Igapäevaselt on oluline kasutada ka kõrge UVA/UVB kaitsega päikesekaitset, mitte vähem kui 30/50+. Päikesekiirgus soodustab melaniini liigset tootmist ning naha kiiremat vananemist. Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D seerum ei sisalda päikesekaitset, mistõttu on soovituslik peale seerumi kasutamist kanda nahale ka vähemalt SPF30 faktoriga päevakreem.

Tooted on saadaval apteekides ning e-apteekides.

Tagasi üles