N, 1.06.2023

Südametud naised? Mees tabas naise petmast tänu peegeldusele silmamunal

Dagmar Lamp
, Elu24 peatoimetaja asetäitja
Facebook Twitter
Comments
Foto: Shutterstock

Üks viimaseid TikToki trende on jagada kõige traagilisemaid viise, kuidas inimesed on teada saanud, et nende kallimad neid petavad.

Kasutaja @samnunn4 jagas videot naisest, kes oli tema sõnul tema tüdruksõber. Videos sisse suumides aga võib aimata peegelduse põhjal, et naine kasutab temaga koos olles kohtinguäppi.

«Ma arvasin, et meil oli tore täna koos küpsiseid küpsetada,» kirjutas Sam video alla. Videos on näha, kuidas silmamunapeegelduselt tundub, nagu tõmbaks naine erinevatel kohtinguäpi profiilidel vasakule-paremale. Video on filmitud, kui paar on koos, naine aga justkui niisama oma telefonis aega veedab.

@samnunn4

thought she had fun baking cookies today #fucklove ?

♬ WITHOUT YOU - The Kid LAROI

Mees peab seda tõendiks, et naine teda petab, ning kommentaatorid ei hoia toetusega tagasi. «Kui ta suudab sinu kõrval niimoodi lebada ja kohtinguäpis ringi surfata, siis on ta seda varemgi teinud. Sa väärid paremat,» kirjutas üks. «Miks on tüdrukud nii südametud?» ahastas teine.

Kui kasutajad uurisid, mis olukorrast saanud on ja kas video oli ikka päris, vastas Sam napilt: «Jah. Head kutid lõpetavad viimasena...»

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles