Stilist Piret Vapajeva näitas kodumaise disaini värvikirevamaid palu

Naine
Copy

Tartu Kaubamaja Moekuulutaja ürituse moelavale jõudis üllatusi ning põnevat vaatemängu pakkunud Estonian Fashion Festivali erietendus, mille oli kokku pannud Antoniuse moeshow produtsent ning armastatud stilist Piret Vapajeva.

«Etendusele valisin meie kodumaiste disainerite komplektid, mis Estonian Fashion Festivali laval eriliselt silma paistsid,» kinnitab stilist. «Annika Kiidron, Hannes Rüütel ja paljud teised disainerid on pälvinud juba palju tunnustust ning loodetavasti leiavad ka meie tarbijad nende loomingu hulgast oma uued lemmikud.»

Stilist Piret Vapajeva näitas kodumaise disaini paremaid palu
Stilist Piret Vapajeva näitas kodumaise disaini paremaid palu Foto: Rein Leib

Stilisti sõnul võiks esile tuua just seda, et Eesti disainerid eelistavad väga sageli kodumaiseid materjale ning nende töödes on suurel hulgal käsitööd. «Mahukad ja erilised tikandid, käsitsi värvitud kangad ja mustrid, varrastel kootud esemed – see kõik on väärtus, mida tuleb osata vääriliselt hinnata,» lisab Vapajeva.

Stilist Piret Vapajeva näitas kodumaise disaini paremaid palu
Stilist Piret Vapajeva näitas kodumaise disaini paremaid palu Foto: Rein Leib

Estonian Fashion Festivali erietendusel jõudis moelavale Gerda Retteri, Irja Lembra, Katrin Aasmaa, Kairi Lentsiuse, Mariann Lukka, Hannes Rüütli, Marge Alliku, Anett Niine, Liisi Tamme, Cärol Oti, Eleriin Seimi, Janika Solmanni, Katre Arula, Siret Oti, Annika Kiidroni, Mariliis Niine, Marili Järve ja Kaire Avi-Kinnuneni looming.

Reedel toimunud üritust saad järele vaadata SIIT.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles