Juba täna esitletakse Tartus värskeid sügiskollektsioone ja disainerite parimaid palasid

Naine
Copy
Moekuulutaja toimub sel korral uudses formaadis.
Moekuulutaja toimub sel korral uudses formaadis. Foto: Sandra Palm

Tartu Kaubamaja uue hooaja algust ning seekord ka 15. sünnipäeva tähistav sündmus Moekuulutaja toimub sel korral uudses formaadis. Keskuses on kolmel päeval avatud kodumaist moodi pakkuvad pop-up-poed, meelelahutust saab nautida digitaalselt.

Esitlemisele tulevad nii Tartu Kaubamaja kaupluste värsked sügiskollektsioonid kui ka Effi disainerite parimad palad. Tartu Kaubamaja kaupluste valikust paneb parimad komplektid kokku sel sügisel kaubamärgiga Ivo Nikkolo Kuldnõelale nomineeritud Britta Laumets-Merila.

Effi disainerite erietenduse komplektid on kokku pandud Antoniuse moeetenduse produtsendi Piret Vapajeva poolt. Lülitu otsepildis moeetendusele juba täna õhtul, 16. oktoobril kell 18:00. 

«Tartu Kaubamaja tähistab sel aastal 15. sünnipäeva ning Moekuulutaja ongi tänavu peomeeleolus,» sõnab keskuse turundusjuht Piret Kull.

«Seekord saab aga moeetendust nautida veebi vahendusel ning ka muusikalised etteasted on trendikalt digitaalsed. Keskus on täis kodumaist moodi, sest just praegu peame omasid eriti hoidma.» Kulli sõnul on korraldatud kõik nii, et sündmus oleks meeldejääv ning meeleolukas, kuid samal ajal ka turvaline.

Kolmel päeval on Tartu Kaubamaja 1. korrusele koostöös Estonian Fashion Festivali ning Very Hardiga üles seatud hüpikpoed, mis pakuvad värskeimat kodumaist moodi ja aksessuaare nii naistele, meestele kui ka lastele. Rikkalikus valikus on näiteks Lentsiuse, Kristel Kuslapuu, Ellen Richardi, Ennose, Mariliis Niine ja paljude teiste disainerite looming.

Laupäeval, 17. oktoobril on 1. korruse aatrium lisaks kodumaisele disainile ka suurepärase muusika päralt - Telia ja Samsung toovad kuulajateni selle aasta ühe innovaatilisima muusikaprojekti DigiLaura. DigiLaura on uus ja omanäoline muusikaline kontseptsioon, mis toob Laura loomingule iseloomuliku maheda jazzi-kava publikuni digitaalsete ekraanide vahendusel. DigiLaura on aatriumis kontaktivabalt kuulamiseks laupäeval kella 10–20.

Moekuulutaja toimub 15.-17. oktoobrini Tartu Kaubamaja keskuses ning on kõigile TASUTA. Vaata lisainfot www.tartukaubamaja.ee.

Tagasi üles