R, 8.12.2023

Johnny Depp annab 14 aastat pausil olnud hobile uue hingamise

Elis Vaiksaar
, Sõbranna.ee reporter
Copy
Johnny Depp
Johnny Depp Foto: HENRY NICHOLLS / REUTERS / SCANPIX

Johnny Depp liitus hiljuti Instagramiga. Mõned päevad tagasi šokeeris ta oma fänne maaliga, mille maalimist alustas ta juba 14 aastat tagasi, aga mida pole siiani lõpetanud, vahendab Cover Media.

Depp postitas oma kontole pildi suurest maalist, kus on kujutatud veinipudelit. Filmist «Kariibi mere piraadid» tuntud näitleja rääkis, et avastas isolatsiooni perioodil mitmeid vanu hobisid. Üks neist oli maalimine.

«Hilja või mitte kunagi. Paljud varem huvi pakkunud tegevused on aja jooksul unarusse jäänud. Nad on minu peas leidnud endale asenduse mingi muu tegevuse näol ja kõige puhul pole ma seda isegi tähele pannud. Tundus, et nende jaoks pole minu peas enam ruumi.. kuni tänaseni.»

Johnny selgitas, et pärast isolatsiooni algust otsustas ta taas oma pintsli kätte võtta ning kunagi pooleli jäänud maali jätkata.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It’s odd, the things that we once gave such pure, intense focus and devotion to for months on end. Then suddenly the wind shifts and off we go on a new tack. And for far too long, these earlier interests or passions sadly fall by the wayside and recede into the vast recesses of some hoarder’s crawlspace in the brain cloaked in heaps of the other things that my skull had no room for…until recently. I found this painting, which I had started in 2006 … for 14 years I’d never touched the painting – the occasional glance, at best. Yet it somehow always lingered in my mind, this piece of unfinished business. Even while we are forced to live in the immediate, some strange species of the interrupted passion that has been invested in an object we once focused on awaits our return from far away. I will keep you apprised of the progress! All Love, JD

A post shared by Johnny Depp (@johnnydepp) on

«Ma leidsin selle 2006. aastal alustatud maali. Ma ei ole 14 aasta jooksul seda mitte kordagi puutunud. Mäletan, et tegemist oli juhuslikul hetkel leitud veel juhuslikuma veinipudeliga. Peab tunnistama, et mõtlesin aeg-ajalt maalile, aga ei leidnud piisavalt motivatsiooni selle lõpetamiseks,» meenutas ta maaliga seotud mälestusi.

«Isegi kui oleme sunnitud hetkeks elama meile ebameeldivas ja võõras olukorras, annab see meile võimaluse taasavastada asju, millele kunagi rohkem keskendusime ning mis ootavad taasavastamist. Hoian teid maali arenguga kursis! Armastusega, JD,» lisas ta lõpetuseks.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles