N, 23.03.2023

Väikese peenisega mehe võimsad seksinõuanded

Naine
Väikese peenisega mehe võimsad seksinõuanded
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Shutterstock

Keskmisest väiksema peenisega Trevor soovib sama saatusega meestele julgust süstida, jagades nõuandeid, millega seksuaalelu vürtsitada, kirjutab Star Daily.

Trevor tunnistab avameelselt, et tal on väga väike peenis. Seetõttu on ta lugenud arvukaid nõuandvaid artikleid sellest, kuidas oma seksuaalelu paremaks muuta. Nüüd otsustas mees ka ise nõuandeid jagada – kõike ikka selleks, et puudujääki tundvate meeste ellu optimismi ja lootust süstida.

«Lugesin, et soovitatakse karvad maha raseerida, et peenis suurem välja näeks. Üldiselt ei tee see peenist suuremaks, aga visuaalse ilu pärast võiks ju seda teha küll,» sõnab mees. 

Tema teine nipp enesekindluse suurendamiseks on valida parimaid poose, mis võimaldavad sügavamale tungida. Näiteks Trevori ja ta naise lemmikpoos kannab nimetust Super Girl.

«See on meie lemmikpoos, mis muutis meie seksuaalelu tunduvalt paremaks. Mu naine saab kenasti ja tihedalt oma jalad kokku pigistada, mis valmistab meile mõlemale kuhjaga naudingut,» selgitab ta. 

Trevor nimetab enda lemmikuks sekspoosiks veel koerapoosi ja misjonäri asendi, kaasates soovi korral sekslelusid. Lisaks meeldib tal oma naisega harrastada 69-poosi, mille puhul on väike peenis isegi kasuks, et naise olemine võimalikult mugav oleks.

KULLAFOND: suure populaarsuse tõttu taasavaldasime artikli, mis ilmus esimest korda 11. jaanuar 2020.

Märksõnad
Tagasi üles