E, 11.12.2023

Nõid Ingrid von Wicca selgitab: konkreetsed sümptomid, mis näitavad, et oled imelises ja intensiivses kaksikleegi-suhtes

Ingrid von Wicca
Copy
Foto: Shutterstock

Kuigi ma viimasel korral juba kirjutasin kaksikleekidest, pole see veel kõik. Kaksikleekide suhtes on väga palju detaile, mida on tarvis teada. Näiteks seda, et iga inimesel siin maamunal ei ole kaksikleeki. Seda seetõttu, et on inimesi, kes ei ole võimelised oma kaksikleeki ära tundma. Kui sa ei tea, ei usu või ei taju midagi, siis seda ju… pole olemas.

Nagu ma eelmisel korral juba kirjutasin, said kaksikleegid alguse sellest, et inimene kasvas hingelt jumalate sarnaseks ning mõned isegi väekamateks kui jumalad ise. Jumalatele see teatud põhjustel ei sobinud ning seetõttu lõid need suured hinged uuesti füüsilisse kehasse sündides kaheks.

Nad paisati kahte erinevasse kehasse ning tõmbuvad teineteise poole seetõttu terve oma maise eluaja. Kui sinul on oma kaksikleek, siis sa temaga oma eluajal kindlasti ka kohtud. Ja kindlasti areneb teie sõprus romantiliseks suhteks, kuigi võib juhtuda ka, et otsustate ühel hetkel jääda headeks sõpradeks.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles