K, 29.03.2023

Barbie taaskasutuslaat ja moedemm mänguasjamuuseumis

Naine
Barbie taaskasutuslaat ja moedemm mänguasjamuuseumis
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Tartu Mänguasjamuuseum

Laupäeval, 16. novembril kell 11–14 toimub Tartu Mänguasjamuuseumis Barbie nukkude taaskasutuslaat ja isevalmistatud nukuriiete moedemm. Lisaks saab osaleda disainitöötoas ning teha suu magusaks ainult üheks päevaks avatud Barbie kohvikus.

Moedemmile kutsub mänguasjamuuseum osalema kõiki suuri ja väikeseid Barbie sõpru, kes on oma nukkudele ise riideid või aksessuaare valmistanud. Taaskasutuslaadale oodatakse kauplema kasutatud, kuid heas korras Barbie nukkude, riiete, mööbli ja muude tarvikutega.

Mänguasjamuuseumi publikuprogrammide kuraatori Katrin Vaski sõnutsi korraldatakse üritust selleks, et innustada lapsi mänguasjade rohkuse ajal taaskasutusele mõtlema. «Soovime lastele näidata, et ühe lapse vana nukk võib olla isetehtud riietega täiesti uus nukk ja pakkuda veel palju mängurõõmu,» selgitab Vask.

Kogu ürituse toimumise aja saab osta ning müüa taaskasutuslaadal ja teha suu magusaks vaid selleks üheks päevaks avatud erilises Barbie magusakohvikus. Loomulikult on avatud ka selle aasta suurnäitus «Barbie 60», kuhu on välja pandud rohkem kui nelisada nukku.

Märksõnad
Tagasi üles