Nii saad tualetti puhastada ilma suurema vaevata

Naine
Copy
Foto: MATT ROTH/NYT

Kas WC-puhastusvahend jääb kõigile jõupingutustele vaatamata nõrgaks? Sel juhul proovi sellist trikki: puhasta WC tualetipotti pesuvahendiga!

Tualeti puhastamine pole kunagi just mingi unelmate töö, aga tegemata ka jätta ei saa. Paraku jäävad mõnikord isegi pärast puhastamist veel mustusejäägid tualetipotti pidama. Nendest lahtisaamiseks on olemas üks väga kasulik abiline: pesupulber. Lisa pool tassitäit valge pesu pesupulbrit tualetipotti, lase sellel 15 minutit toimida ja hõõru siis tugevasti tualetiharjaga. Ootamatult kergesti on kõik säravpuhas ja igasugused jäägid eemaldatud. 

Miks siis pesupulber toimib paremini kui WC-geel? Tensiidid, mis on pesuvahendi tähtsaimad koostisosad, aitavad lahustada mustust. Veepehmendaja pesupulbris aitab ka lubjasettest ja uriinijääkidest lahti saada. Loomulikult tulevad puhastamisel kasuks ka pesupulbris sisalduvad antibakteriaalsed pleegitusvahendid. 

Seega kui juhtumisi WC-geel on otsas või tahad ilma suurema ajakuluta tualeti puhtaks saada, proovi lihtsalt valgendavat pesupulbrit, kirjutab Freundin. 

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles