Perit Muuga raju moeetendus raputas oma raevuga rahva korralikult läbi

Copy

Verised kummitused, kuldsed kurjad kuningannad, tigedad lateksnaised, publikut vihaselt jõllitavad modellid, kaarna-poosid - nii võib lühidalt kokku võtta eilse Tallinn Fashion Weeki Perit Muuga moesõu, mis oli pigem performance.

Show piece'e ehk kroonijuveele oli palju - peaehetega kurjamid lehvisid mööda lava ring, kullaga üle valatud tigetarid näitasid, et vahel võib ka kulda olla liiga palju. Ning samas oli palju huvitavaid ja isegi klassikalisi leide. Mitteklassikaliste hulka kuuluvad kindlasti erivärvilised kingad ja kuna juba eile kahepoolseid pükse nägime, siis võib öelda, et polaarsus on sel sügisel julgete jaoks kindlasti teema.

HITIHOIATUS erivärvilised kingad

Klassikast aga oli tehtud kummardus nii John Gallianole kui ka Vivienne Westwoodile - šotimustrilised kangad, luksuslikud figuurid kammitsetud vesti...

Igal juhul oli aga tegemist tõelise vaatemänguga, mis ei jätnud kedagi külmaks. Kelles tekitas see ebamugavust, kes nägi seda tõeliselt värske ja erilisena. Aga kas mood peabki olema alati mugav, meeldiv ja leebelt glamuurne? Äkki on ka moe ülesanne peegeldada seda, mis ühiskonnas toimub - ja suur osa ühiskonnast on meil praegu väga, väga vihane ja raevus...

Eriline kummardus tuleb aga teha soengumeistrile. See, mis oli modellide peas, polnud lihtsalt soengud - see oli puhas kunst! Fantastiline!

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles