T, 3.10.2023

5 ootamatut kätekreemi ilunippi

Naine
Facebook
Comments
Foto: Shutterstock

Kätekreem suudab peaaegu kõike ja seepärast peaks ta alati käepärast olema.

Kätekreem on ideaaljuhul nii käekotis, kirjutuslaual kui voodi kõrval: alati olemas. Seda enam, et ta suudab palju enamat, kui ainult käsi hooldada, kirjutab Freundin

1. Lõhenenud juukseotste parandamine

Tõepoolest võib kätekreemi probleemideta juukseotstele kanda. Kogus olgu aga siiski väike, kuna muidu muutuvad juuksed liiga kiiresti rasvaseks. 

2. Staatilise elektri takistamine riietes 

Kleit jääb alati sukkade või sukkpükste külge kinni, kuna mõlemad on elektrit täis? Ka siin on kätekreem abiks. Hõõru pisut kätekreemi peopesas ja kanna sukkadele. 

3. Meigieemaldus

Ripsmetušš läks laiali või on huulevärv naha peal, kuid meigieemaldit pole kuskilt võtta? Pole probleemi, kui sul on kätekreem varnast võtta. Pane veidi kätekreemi pabertaskurätikule ja pühi kergelt üle «õnnetusaikade».

4. Asendus küüneõlile 

Käsi kreemitades tuleks alati lisakoguses kreemi küünenahale kanda ja ringjate liigutustega sisse masseerida. Kätekreem võib nimelt üsna vabalt küüneõli asendada. 

5. Kingade puhastamine 

Oled teel tähtsale kohtumisele ja märkad, et kingad ei läigi? Tuleb vaid veidi kreemi rätikule panna ja samamoodi nagu kingakreemiga üle kinga tõmmata. Siiski toimib see trikk vaid sileda nahaga jalatsitel. 

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles