R, 24.03.2023

Stilist Karis Kuusk soovitab lastemoele läheneda mänguliselt

Naine
Stilist Karis Kuusk soovitab lastemoele läheneda mänguliselt
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: DKNY / Tootja foto

Lastemoega tegelev stilist Karis Kuusk soovitab alanud sügis-talvisel hooajal lasta pere pesamunadel julgelt riietega möllata ning neil ise sobivad valikud teha.

Küll saavad aga vanemad moodsad ostud eelnevalt sooritada järgmiste kõige enam domineerivate trendimärksõnade abil:

Lastele loodud sügismoes on musta tooni kõrval endale koha leidnud ka kollased toonid, kuid sügisele kohaselt on need pigem sinepikarva. Lisaks tasub eelistada ka punaseid, oranže ja eriti roosasid värve. Roosa ruulib!

Foto: Desigual / Tootja foto

Roheline – roheline on moodne nii värvi kui mõtteviisina. Jätkusuutlikkus ning keskkonnasõbralikkus on oluline ka lastemoes.

Moodne on kõik, mis on metalse säraga — eriti kuldne toon.
Moodne on kõik, mis on metalse säraga — eriti kuldne toon. Foto: Mayoral / Tootja foto

Täiskasvanute moetrendidest on lastemoodi tulnud erinevad loomamustrid — need on aga väljunud loodudes leiduvatest pigem tagasihoidlike värvide maailmast lõbusate ja silmatorkavate kombinatsioonideni.

Mida suurem, seda parem — see kehtib laste t-särkidel leiduvate piltide kohta.

Tähed ja südamed – nunnud tähekesed ja värvilised südamed on lasknud end poetada nii kleitidele, sokkidele, retuusidele kui ka kõigele muule, mida lapsed endale selga tõmbavad.

Ruudud – ruudumood domineerib ka lastemoes, küll aga võiks sellele läheneda mängulisemalt ja värvilisemalt kui konservatiivsematel täiskasvanute rõivastel tavaks.

Sloganid – eriti popid on särgid ja muud rõivad, millel toredalt positiivsed ja meeleolu väljendavad hüüdlaused. Miks mitte end juba varakult nähtavaks ja häälekaks muuta.

Kõige popim materjal alanud hooajal on fliis — meie kliimas ideaalne valik, kas pole?

Stilist Karis Kuuse nägemust alanud hooaja lastemoest saad uudistada juba 12. oktoobril toimuval Moekuulutaja üritusel Tartu Kaubamaja keskuses.

Karis Kuuse koos tütrega
Karis Kuuse koos tütrega Foto: Erakogu
Märksõnad
Tagasi üles