3 trikki, kuidas hommikul värske ja väljapuhanud välja näha

Naine
Copy
Foto: Shutterstock

Kui voodi hoiab sind hommikuti oma raudses haardes, ei jää põhjaliku meigi tegemiseks just kuigipalju aega üle. Aga isegi kolme minutiga annab imesid teha!

«Mida ma peaksin küll selga panema?» on teine teema, millega aeg kulub märkamatult. Ja kui oled lõpuks oma küsimusele vastuse leidnud, pole enam aega end üles lüüa. Et siiski värske ja stiilsena välja minna, tasub kinni haarata järgmisest kolmest nipist, millest kirjutab Freundin

1. Särav nahk

Alusta oma kiiret iluprogrammi jääkülma veega. See ergutab verevarustust ja nahk hakkab kastevärskelt õhetama. Pärast näonaha kreemitamist kasuta põsepuna, sest see paneb näo tõeliselt särama. Sellest esialgu piisab! 

Foto: Dominika Roseclay / Pexels

2. Õige soeng

Ei ole aega, et juukseid pesta, föönitada või sirgestada? Messy Bun on just kõige sobivam soeng, kui asjad peavad kiiresti käima. Seo juuksed lõdvalt pealaele krunni kokku — ja ongi valmis!

Foto: Shutterstock

3. Roosikarva huuled

Selleks, et huultel oleks värvi ja nad mõjuksid täidlasena, ei ole vaja huulepulka. Tee hoopis minikoorimine. Võta hommikukohvist ülejäänud kohvipuru või hambahari ja masseeri sellega pehmelt huuli. See annab neile ilusa roosa tooni. 

Foto: Thitaree Sawettatat / Pexels
Kommentaarid
Copy
Tagasi üles