Uus trend: abieluettepanekute organiseerija muudab su elumuutva küsimuse maagiaks

Naine
Copy
Foto: Wavebreakmedia ltd / PantherMedia / Wavebreakmedia ltd

Pulmad on suur äri ja seda juba pikka aega. Nüüd aga kinnitab kanda teinegi äriliik, mis keskendub hoopis pulmadeni jõudmiseni.

Paljud soovivad oma unistuste naiselt küsida olulist küsimust eriti meeldejääval viisil. Selline erakordne abieluettepanek võib nõuda aga oskusi, tutvusi, ideid ja aega, mida endal ehk pole. Siin tuleb appi abieluettepaneku organiseerija. Sina lihtsalt ilmud õigel ajal oma tulevase abikaasaga õigesse kohta ning maagia sünnib teie ümber imeliseks muinaslooks.

Suurbritannias tegutseb ettevõte The Proposers (tõlgituna Kosijad), mis korraldab tänaseks nädalas 6-10 abieluettepanekut, kirjutab TheGuardian. Kõige suurem eelarve, millega nad on ettepanekut planeerinud, on olnud 800 000 naela. Selle raames renditi kogu Disneyland, organiseeriti ilutulestik ja paar, mis sõitis läbi terve Pariisi. Seejärel viis eralennuk paarikese Kanadasse Niagara joale, kus mees lõpuks naisele oodatud küsimuse esitas.

Kas planeerijad on näinud ka olukorda, mil naine vastab eitavalt? «Päev, mil keegi vastab eitavalt, on päev, mil panen ameti maha,» naerab Lõuna-Aafrika abieluettepanekute planeerija Pippa Lund.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles