K, 29.11.2023

Parim hooldus brünetiks värvitud juustele

Naine
Facebook
Comments
Chanel Iman ja Katie Holmes. Elie Tahari šõu. New York.
Chanel Iman ja Katie Holmes. Elie Tahari šõu. New York. Foto: Dimitrios Kambouris / AFP

Kui tahad brünetina silma paista, siis on selleks eelkõige üks võimalus: pimestav läige. Õige koduse värvihooldusega  õnnestub see imelihtsalt.

Olgu kastan-, karamell- või peaaegu must espressopruun — selleks, et brünetid juuksed tõeliselt ligitõmbavana mõjuksid, tuleb anda  neile hiilgust ja läiget.

Kuidas neid õigesti hooldada? 

«Pigmenteeritud šampoonide, palsamite ja maskidega, mis sisaldavad siluvaid ja toitvaid koostisosi nagu kakaod, kohvi või kuningakepiõli,» soovitab vanemstilist Andreas Wild John Frieda salongist Londonis, kelle maagilisi käsi usaldavad kliendid nii Berliinist kui New Yorgist.

«Koos pigmentidega jõuavad need toimeained perfektselt juuksevärvile ja toetavad nende sära.»

Kui sa ei ole päris rahul oma pruuni juuksetooniga, siis võib aidata hädast välja ka hõbešampoon, sest see ei korrigeeri üksnes blonde toone, vaid aitab vähendada ka brünettide jaoks soovimatuid punaseid või kollaseid varjundeid. 

Mida panna soengut tehes tähele?

Lisaks kuumusekaitsele tuleks kasutada ka niisutavat läikespreid. «See lisab läiget ja paneb juuksed veelgi rohkem särama,» soovitab Aveda Saksamaa ja Austria koolitaja, Deirdre Hendrick.  

Juuksuri juures tasub küsida ka poolpüsivärviga tehtavat läikehooldust, mille toime püsib kuni neli nädalat, kirjutab Freundin. 

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles