Need asjad oma suhtest võiksid enda teada jätta

Naine
Copy
Foto: Shutterstock

Suhtes on asju, mida võib lohutuse saamiseks sõpradele ja tuttavatele rahulikult edasi rääkida. Need neli asja ei kuulu aga mingi juhul nende hulka. 

Seksielu

Ükskõik, kas su seksielu on uskumatult tore või on veel palju sellist, mida sa voodis oma partnerilt sooviksid: seksist enda suhtes peaks rääkima ainult oma kaaslasega. Loomulikult võid sõbrannadelt nõu saada, kui asjad voodis päris õigesti ei suju, lõppeks on ju parimad sõbrannad selle jaoks olemas. Mis aga detaile puudutab, siis tuleks — eeskätt oma kallimale mõeldes — neist isegi parimale sõbrannale vaikida. Kas sulle meeldiks, kui su mehe sõber teaks, milline näeb su intiimpiirkond välja? Nii et kui pigem mitte, siis peaksid sa ka ise rääkima vaid sellest, mis on tõesti vajalik. Kui tihti sa seksid, mida sa voodis teed ... vestle sellest vaid oma partneriga, soovitab Freundin. 

Tülid ja riiud

Ka tüliküsimuste teemal on vaikimisvandes mõningaid erandeid. Kui sul on vaja sõbranna nõu, kuna oled sellises seisus, et partneriga ei oska enam edasi minna, võid muidugi sõbrannaga asja arutada. Töökaaslasega kodustest tülinatest rääkimine pole  aga just kuigi mõttekas. 

Finantsraskused

Sul on võlad või tahad laenu võtta? Kõiki (ühiste) finantside teemasid ei peaks sõprade- ega tuttavateringis jagama. Vähemalt mitte oma partneri eelneva nõusolekuta, kuna tema jaoks võib see probleem olla. 

Peresaladused

Sinu suhte juurde partneriga kuulub ka tema perekond. Su kallima vend veetis öö kainestusmajas, sinu enda tädi tahab kapist välja tulla, aga ei ole veel valmis ... Kõik, mida su pereringis peetakse salajas, tuleb väljapoole nii ka hoida. Nii sinu kui tema pereliikmed usaldavad sind. Ära kasuta seda usaldust kurjasti!

Tagasi üles