T, 21.03.2023

Sodiaagisaladused: miks Miley Cyrus ja Liam Hemsworth lahku läksid?

Naine
Sodiaagisaladused: miks Miley Cyrus ja Liam Hemsworth lahku läksid?
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Miley Cyrus ja Liam Hemsworth.
Miley Cyrus ja Liam Hemsworth. Foto: PA / PA Wire / PA Images / Scanpix

Vaatame, mida on tähtedel Miley Cyruse ja Liam Hemsworthi lahkumineku kohta öelda. 

Miley on tähtkujult Ambur, kelle kuu on Skorpionis. Amburitel ei ole tavaliselt lihtne suhetele pühenduda, aga kuu Skorpionis aitab tal luua sügavaid suhteid inimestega, keda ta armastab, luues tunde, et nad on igavesti seotud. Lisaks kõigele on Miley Veenuse märk Kaljukitses, mis viitab stabiilsusele, struktuurile ja pikaealisusele ehk kui Miley kellessegi armub, siis need tunded kestavad pikka aega. See võib seletada Miley ja Liami ligi 10 aastat kestnud suhet. 

Liam on sündinud Kaljukitse tähtkujus, kelle kuu on Lõvis. Huvitav on ka asjaolu, et Liami tähtkujus on võimas planeetide kohtumine, mis langeb kokku Miley Veenuse märgiga Kaljukitses. Nii et pole midagi imestada, et Liam ainult Miley suunas vaatab, kirjutab Cosmopolitan.

Tuleb aga välja, et sellel suvel aset leidnud planeetide liikumised mõjutasid mõlemat tähtkuju tugevalt. Kuuvarjutused ja Merkuuri retrograad lõid Miley planeetide seisu paigast ära, mis võib selgitada suuri muutusi ja ülekeevaid tundeid, mis sundisid teda sammu tagasi astuma. 

Merkuuri retrograad tähendas Liami tähemärgile raskusi ja takistusi, mille eesmärk oli emotsionaalne kasvamine. 

Vaadates aga paari ühist ajalugu ja varasemat suhtemustrit, võib üsna kindlalt öelda, et hoolimata sellest, kas lahkuminek on lõplik või mitte, jäävad Miley ja Liam sellegipoolest parimateks sõpradeks. 

Märksõnad
Tagasi üles