Selle suve vältimatu trend 90ndatest: elagu sandaalid!

Naine
Copy
Manolo Blahniku "Malonod" (2019)
Manolo Blahniku "Malonod" (2019) Foto: PPE/SIPA / PPE/SIPA

90ndad vallutavad meie kingariiuleid. Ja on ka põhjust! Peale mälestuste «vanadest headest aegadest» tõstavad just 90ndate sandaalid su kaunid jalad troonile. Stiilne tulevik on nendega igatahes kindel.

Kingade tunnus: poolkõrge stiletokonts ja põiki üle jalaselja kaarduvad rihmakesed. See ei mõju mitte üksnes äärmiselt graatsilisena, vaid on ka selle suve möödapääsmatu detail, kirjutab Elle. 

Foto: Kuvatõmmis Instagramist /@pernilleteisbaek

Üks king, kolm sündmust  — millistel puhkudel võiks 90ndate sandaalid jalga tõmmata? 

1. Õhtusöök

Just õhtul pääsevad 90ndate sandaalid eriliselt silmatorkavalt mõjule ja hakkavad oma võlujõudu avaldama. Kingade juurde sobib hästi pikk sirge satäänkleit, mis mõjub ühtaegu nii elegantse kui seksikana. Ehete ja meigiga pole mõtet üle pingutada, see-eest on heaks lisandiks pilkupüüdev käekott. 

Adriana Lima 
Adriana Lima Foto: Alberto Terenghi / Empics Entertainment

2. Pulmad ja peod

Kui järjekordne pidu kutsub, on need sandaalid täiesti omal kohal. Sobib nii šiki overall'i, naiseliku midikleidi kui seelikuga. 90ndate jalamood on lisaks ilule ja universaalsusele ka väga tantsijasõbralik.

Tom Kaulitz ja Heidi Klum 
Tom Kaulitz ja Heidi Klum Foto: ACau/SIPA / ACau/SIPA

3. Kontor

Plisseeseelik, ülemõõduline pluus ja peened sandaalid — ei teki küsimustki, mida tööl kontoris selga panna. Eriti palaval ajal on sandaalid tänuväärseks alternatiiviks kinnistele kontsakingadele. Büroos tasub eelistada neutraalseid toone ja jätta erksad ning metallikud  veidi väljakutsuvamaid sündmusi ootama. 

Iman Perez 
Iman Perez Foto: ACau/SIPA / ACau/SIPA
Kommentaarid
Copy
Tagasi üles