Mehed mõtlevad lahkuminekule palju sagedamini kui naised

Naine
Copy
Foto: Sophia Frhmnd / Pexels

Küsitlus avaldab, mis paneb mehed suhte lõpetamisele mõtlema. 

Mehed hakkavad suhte headuses varem kahtlema kui naised, näitab värske kohtinguportaali ElitePartner küsitlus  kümne tuhande kasutajaga. Kõige kriitilisemad olukorrad meeste meelest olid igav rutiinne seks ja pidevad partneripoolsed õiendamised.  

Lahkumineku põhjus nr 1: pidev tänitamine

Meeste jaoks on selle küsitluse kohaselt kõige hullem see, kui sõbranna pidevalt jaurab ja viriseb. Peaaegu pooltel meestest tekitab see soovi lahku minna. Naiste puhul on see protsent 34. 

Parem üksi kui rutiinne seks

Seksiasjades ei ole meestele mingit vabandust. Kui voodielu muutub magedaks ja rutiinseks, siis eelistab tervelt 38 protsenti jälle pigem üksi olla. Naiste puhul on see protsent vaid 18, kes mõtleb sel juhul suhte lõpetamisele.

Ainult mitte kontrollifriike!

Ka partneri kontrolliva käitumisega suudavad naised meestest ilmselt paremini toime tulla. Kui iga neljas mees soovib piiratud vabaduse puhul hakata uuesti vallalise elu maitsma, siis naiste puhul segab see vaid iga kuuendat. 

Tundlik teema: kaalutõus

Kaalutõusu osas on naised taas kord sallivamad. Kui vaid kaheksat protsenti naistest häirib väga, et nende partner on juurde võtnud, siis 14 protsendile meestest on see juba probleem. 

Siiski on ka põhjusi, mis ajavad naised meestest kiiremini tagajalgadele (ja kohvreid pakkima). Nende hulgas on lõputud vaidlused nii proosalistel teemadel nagu sisseostude tegemine ja koristamine. 

Samuti on naistele on üsna talumatu, kui partner muteerub tugitoolisportlaseks. 

Allikas: Women's Health

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles