P, 24.09.2023

3 parimat nõksu ennetamaks suvekingamuresid

Naine
Facebook
Comments
Foto: Godisable Jacob / Pexels

Tüütud villid, tolmused lakk-kingad ja pigistavad baleriinad — pole vaja lasta end nendest suve kaasnähtudest aasta kõige ilusamal ajal heidutada, vaid targasti tegutseda. 

Vaimustavate suveilmadega kaasnevad ka mõned tüütud teemad: hiljemalt pärast uute suvesandaalide kandmist (eriti reisile minnes) saab see selgeks. Näiteks siis, kui esimene vill aeglaselt, aga visalt annab märku oma tulekust. Pole muud nõu, kui ennetada nii palju kui võimalik, kirjutab Freundin.

1. Beebipuuder ja deodorant villide vastu

Villid ilmuvad eriti suure rõõmuga kandadele ja varvastele ehk kohtadesse, mis hakkavad kõige kiiremini  higistama. Seepärast on villiennetuse üks alustalasid jalgade võimalikult kuivana hoidmine. Puista hommikuti labajalgadele kas keha- või beebipuudrit. Ka kingade sisetaldu võib määrida neutraalse rulldeodorandiga, eeldusel, et seal pole parfüümi ega alkoholi.  

2. Klaasipuhasti lakk-kingadele

Lakk-kingadel on oma elegants ja võlu, ei saa salata. Aga olgu nad säravalt puhtad! Selle trikiga on neid lihtne puhastada ja hiilgama panna: piserda veidi klaasipuhastusvedelikku kingadele ja «poleeri» puhta pehme rätikuga kuivaks. 

3. Talvesokk kitsale kingale

Kas kingad pitsitavad? Pole mingit muret, kui nad on nahast — see teatavasti venib. Tõmba jalga paksud talvesokid ja pista nad vähemalt kümneks minutiks kitsastesse kingadesse. Pärast sellist väikest inimfööni on nende haare juba oluliselt lõdvem.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles